Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházon belüli orvosváltás...

Kórházon belüli orvosváltás szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom,mivel nem alakult ki a bizalom az eddigi kezeloorvosommal igy valtanek. Van egy masik szimpatikus doki ugyanabban a korhazban de nem tudom ez hogyan kivitelezhetö? Mondjam meg az igazat hogy miert valtanek es kerjem a diszkreciot? Vagy el se mondjam csak kerjem fel ot a szulesre es a gondozasra?
2015. jún. 16. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes voltam, amikor u.abban a kórházban felkértem egy másik dokit a szülés levezetésére. Elvállalt. Nem indokoltam, de nem is érdekelte volna szerintem. Azt mondtam csak, hogy kihez jártam előtte.
2015. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mondd meg az igazat. Én is megtettem, az első szülésem után tudtam,m hogy a másodikat nem nála fogom, de ugyanabban a kórházban. Váltottam és megmondtam.
2015. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy kellene ezt véghez vinni.

Félek ha megmondom, hogy nem bízom benne akkor mondjuk mellé áll vagy ilyesmi... Megadta a telszámát a doki terhesség eleján, mondta hogy hívjam ha baj van, napokkal ezelött hívtam és kb mintha szvességet tenne nekem mondta hogy mikor hova menjek és annyira közömbös volt kb csak azt nem kérdezte meg hogy minek féltem nincs semmi baj.....

2015. jún. 16. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak rossz pillanatban hívtad.Nekem ilyen volt a dokim még 8 hete terhesen aztán amikor 16 hetesen kiírt vérzés miatt na onnantól nagyon odafigyelt végén be is fektetett.De ha nagyon így érzed inkább válts emiatt ne legyen rossz érzésed
2015. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En közvetlen szules elött valtottam, mert korhazban fekudtem es a valasztott orvosom ram sem nezett, egy masik, kedves doki viszont nagyon lelkiismeretes volt. Megkerdeztem, hogy elvallalna-e, igent mondott, nem kerdezett semmit.

Par nap mulva beindult a szules (36. het). A regi fogadott orvosom örjöngve jött oda hozzam, hogy hogy kepzelek ilyet, vele meg senki nem viselkedett igy stb. Közben en vajudtam-hat nem volt kellemes, de probaltam nem foglalkozni vele.

Szoval csak azt akartam leirni, hogy az egy dolog, hogy felkersz egy masik orvost, de a regivel is jo közölni es bizony az a nehezebb dolog.

Sok sikert.

Ja, es utolag nagyon örultem, hogy valtottam.

2015. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!