Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 27 éves vgyok! Volt egy 5...

27 éves vgyok! Volt egy 5 éves kapcsolatom decemberben lett vége! Félek hogy kiszaladok az időből, és nem lesz gyermekem! Tanácsok?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolatombol nem lett gyerek ,nem akartunk csak a viszonyunk az exemmmel megromlott igy szétmentünk ! itt vgyok pár nélkül 27 évesen . kalandozgatok ,de sokszor eszembejut meg látom ,volt osztálytárak imerősöknek van gyerekük legtöbnek!igaz szeretem a gyerekeket ,de nemmerek szerelmes se lenni megint.ki mikor szült? meddig érdemes a gyerekválalást "elhuzni ",meert én ugyérzem hogy nekkem már cska 30 fölött lesz gyermekem ha igy haladok ami egyáltalán nem megnyugtató számomraa !

:-(


2015. jún. 17. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Van, aki szerint a huszas években kell szülni, van, aki szerint 35 alatt s van egy csomó nő, aki 40 éves kora után teszi ezt. Az én családomban nem divat a korai gyerekszülés, az egészség igen s én önfejű is vagyok, úgyhogy nekem ilyen aggályaim nincsenek. Ami miatt nyilván sokan megköveznének.

Anyám 40 évesen szült, mert addigra lettek meg az alapfeltételek (tanulmányok befejezése és valami férj, akitől ugyan hamar elvált, de egy gyerekre azért jó volt. nekem nagyobb igényeim vannak). Nekem sem lesz korábban, ha lesz...

2015. jún. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 30 évesen született az első, pont ilyen párkapcsolati mizéria miatt, én 29 évesen léptem ki egy kapcsolatból.Mondjuk akkor már ismertem a férjem, ő nem lacafacázott, családot, gyereket akart.33 leszek mire megszületik a második.
2015. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25 éves leszek két hónap múlva, első gyerekünket várjuk (39+4...). A környezetemben NAGYON fiatal kismamának számítok, a többség 30 körüli vagy feletti. :) Tanárként dolgozom (dolgoztam...:P), két munkatársnőm szintén teherbe esett nem sokkal utánam, egyikük 29, a másikuk 31 éves. Első gyerek náluk is. Ugyan engem is riogatott még két éve egy orvos, hogy 27-28 éves korig egészséges megszülni az elsőt stb..., de van olyan kolleganőm, aki 34 évesen szülte az első, majd 37 évesen a második gyerekét természetes úton. Gondolkodnak egy harmadikon... most 40 éves. :) Egy másik exmunkatársam pedig 40 évesen szült ikreket (első babák), és csak azért lett császár belőle, mert nem jöttek a fájások... Egyébként itt is valószínűleg természetes úton zajlott volna a dolog. Szóval nyugi! :) Szerintem semmi gond nincs azzal, ha csak 30 évesen lesz gyereked (vagy később). Előbb találd meg azt, akivel el tudod képzelni, hogy felneveled majd. :) Sok sikert kívánok neked az álmaidhoz! :)
2015. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35 évesen ismertem meg a férjem, és 38 éves múltam, mikor szültem, úgyhogy nyugi, van még időd.
2015. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26 évesen elhagytam az exem, 28 évesen megismertem a érjem, 29 évesen házasodtunk, 31 évesen kezdtünk bele a "babaprojektbe", 36 évesen estem teherbe, 37 évesen szültem, 38 évesen teherbe estem, 39 leszek nemsokára, 2 gyermekünk van, ha újra tehetném, esküvő után rögtön belekezdenék.
2015. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szerintem ne görcsölj, mert hozzám képest rengeteg időd van. :-) Inkább boldog kapcsolatra törekedj, a többi jön magától. :-)
2015. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, miért szaladnál ki az időből? Manapság egyáltalán nem szokatlan az sem, hogyha 40-hez közel vállal az ember gyereket. Fél éve vagy szingli, heverd ki azt a kapcsolatot, aztán majd jön a Nagy Ő, meg a család, nyugi! Sose tudhatod melyik nap botlasz bele, talán most a nyáron, és már hipp-hopp nagy pocakkal sétálhatsz az utcán... Fel a fejjel! A legjobbakat kívánom Neked!
2015. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!