Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen volt az...

Szülés után milyen volt az első menstruációtok? Az addigiakhoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem,és két napja barnázgatok!nagyon sötét,inkább nyálkás és kevés,de szinte fekete!Tapasztaltatok ilyet?Eddig meg sem fordult a fejemben h nem normális,mert régen is ilyen lassan kezdődött!De már két napja ilyen!Amúgy semmi panaszom!És a lányom csak szopik!

Előre is köszi


2010. márc. 4. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Nekem attól volt ilyen feketés ...
2010. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy havit szedtem be,most 3 hete nem szedem,mert rájöttünk h attól lett furcsa a tejem és nem nagyon tetszett a kicsinek!Abbahagytam!De akkor bizti amiatt van!
2010. márc. 4. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hú, nekem nagyon-nagyon erős vérzésem volt több napon keresztül. Meg is ijedtem, de azt mondták, ez normális.
2010. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És tampit mikor használtatok először?Hanyadik mensinél?Én gyűlölöm a betétet,de még akkor sem mernék!Főleg h most ilyen gyenge
2010. márc. 4. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. 5 hónappal vagyok szülés után és most jött meg először, ez a 6. napom és még mindig közepes erősségű a vérzésem. Előtte 2 napig nagyon kevés pecsételgetés volt. Viszont a hasam nem fáj. Remélem most már hamar elmúlik.
2010. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

dec.30-án szültem, febr.6-án már menstruáltam, padig szoptatok! Meglepődtem rendesen!

Tovább tartott, kb. 1 hétig, és nagyon erős volt, viszont nem görcsöltem. Tampont nem mertem használni, mert még akkor nem voltam túl a 6 hetes kontrollon. Következőnek tampont fogok használni.

2010. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 hónapra jött meg, nagyon durva volt az első peteérés, mintha felfáztam volna, szúrt, fájt. De a mensi 3 napos volt és kevéske. Nekem régen sem volt sok, de most még annyi sem.
2010. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én szülés után 5 hónappal később kezdtem el menstruálni,(gyerkőc 8 hónapos és még szoptatom.)Pontosan 40 napra jön meg,erős vérzésem van,ami 3 napig tart,majd még 3 nap,mikor gyengébb,ill.nagyon kevés..
2010. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!