Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol találok olyan orvost, aki...

Hol találok olyan orvost, aki megcsászároz ha volt már császárom? Nógrád-Heves-Pest megye?

Figyelt kérdés

Indikált lenne a műtét, mégsem találok normális orvost. Az első babám is császárral lett, extra hosszú kínlódás után, HPV fertőzésem van, most megint előjött a kondilóma. Jelenleg van fogadott orvosom, de elbagatelizálja, azt mondja ez nem kondilóma. Pedig biztos, hogy az mert fél évig kezeltek vele, ugyan ilyen növedékek voltak rajtam. Egymásra adjuk a férjemmel, erre azt mondta felesleges óvszert használni ha van növedék ha nincs mert így is úgy is visszafertőzzük egymást. Eddig pedig mindenhol azt mondták/olvastam/hallottam, hogy ha van kinövés akkor igenis kell óvszerrel védekezni.

Annyira idegesít ez az egész, hogy éjjel aludni sem tudtam, teljesen beárnyékolja a terhességemet ez a rettegés, hogy mi lesz. :( Nagyon kell egy jó orvos. Tudom, hogy árt a babának ha idegeskedek, de folyamatos sírógörcs van rajtam, hogy mért vagyok ilyen szerencsétlen.


2015. júl. 18. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van, évek óta küzdök vele. 33 hetesen égetett le egyet az orvosom, a combtövemnél volt. Van még több is, de azt mondja, hogy az másfajta vírusos szemölcs, azzal ráérünk szülés után foglalkozni. Az előző kislányomat is úgy szültem, hogy volt hpv-m. A hüvelybemenet és környékén nem volt, most sincs szerencsére. Lehet ezért engedik meg a szülést, hüvelyen keresztül! Kitartást! 39+6 hkm
2015. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Az más... nekem kívül-belül tele van, még a méhszájon is van. Nekem 2 típusú HVP-m is van, ( alacsony és magas kockázatú, 6-os és 11-es) így erősítik egymás hatását, az immunrendszerem is baromi gyenge... Fél évig kínlódtam vele mire elmúlt. Kaptam otthonra ecsetelőt, de mivel belülre nem látok csak kívül tudtam kezelni. Belül ecsetelgette a doki egy darabig, utána mikor visszamentem, hogy kívülről elmúlt, azt mondta oké, össze lehet hozni a babát. Terhes is lettem, de időközben visszajött mert kiderült, hogy belül még maradt, visszafertőztem a férjemet is vele. A jelenlegi fogadott orvosom nem hajlandó tudomást venni róla, szerintem keresek másikat. De már olyat akarok keresni, aki nem variál, megcsászároz mert egyrészt nem akarok beteg gyereket másrészt nem akarok megint ott kínlódni 3 napot.
2015. júl. 18. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, akkor az valóban más. Nekem szerencsére belül nincs. Mivel erősítetted az immunrendszeredet? Nekem most nagyon ajánla természetgyógyász ismerősöm az ezüst kolloidot. Ecsetelni és inni is. Te hallottál róla valamit? Kitartást!
2015. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hallottam már róla, de bővebben nem olvastam még utána. Elég sokat változtattam az életmódomon, mégsem erősödött meg az immunrendszerem. Próbáltam különböző étrend kiegészítőket is, de semmi hatásuk nem volt. Októbertől áprilisig beteg vagyok minden évben, gyakran van herpeszem, most meg itt ez a kondilóma is. Tényleg kell valami "csodaszer"
2015. júl. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!