Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek striás lett a hasa,...

Akinek striás lett a hasa, amikor terhes volt és természetes úton szült, odalent tág maradt vagy visszaállt minden közel eredeti állapotába?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy szülés után egy hatalmas lyuk fog tátongani alattam és nem húzódik vissza, mert olyan a kötőszövetem. A stria a hasamon ennek akár előjele is lehet. Mi a tapasztalat?

2015. júl. 25. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon striás lett a hasam odalent minden ugyanolyan mint azelőtt.
2015. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor van remény, köszi!
2015. júl. 25. 20:55
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Szukebb vagyok, mint elotte, pedig strias lettem.
2015. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:)
2015. júl. 25. 21:05
 5/17 anonim ***** válasza:
nem igazán hiszem,hogy van összefüggés. Mindig is hajlamos voltam a striákra, már a terhesség előtt is. Természetes úton szültem, iszonyat,hogy mennyi striám van,alig várom,hogy halványodjon és ugyanolyanra vissza szűkült a hüvelyem,sőt,most kicsit fáj is az elején amikor együtt vagyunk a párommal. Nyugi,szerintem a nők legalább 90%-ának nincs ilyen panasza. Ez persze csak az ismeretségi körből és saját magamon szerzett tapasztalatom.
2015. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Striás lett - maradt a hasam, de nem lettem tágabb.
2015. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk nekem nagyon picike csikom lett,de lett. A derekamon több lett. Szükebb vagyok mint szülés elött:-)
2015. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Még mindig félek hogy én leszek a kivétel. Alapvetően is narancsbőrös vagyok,túlsúlyos.. A bőröm maga a pokol. Pattanásos, hepehupás... Az arcbőröm is tág pórusokkal van tele.
2015. júl. 26. 02:16
 9/17 Wiky93 ***** válasza:
Ugyanolyan mint eredeti állapotban.
2015. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után lett striás a hasam, pár hosszú csík. Én is pattanásos bőrű vagyok, a bőröm szülés óta szebb. Lent egy picivel szerintem tágabb vagyok, de hogy őszinte legyek, jobban élvezem a szexet, mint ezelőtt, és a férjem sem panaszkodik :P
2015. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!