Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek szűlés után kb mennyi...

Nektek szűlés után kb mennyi idővel húzódott vissza a hasatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem. Szövődményes lett a császárom. Újraműtöttek. Ugy kinyúlt a hasizmom, hogy lehet hogy műteni kell majd. Barátnőmnek hüvelyi szülés után 2 hónappal màr tökéletes hasa volt.
2015. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Amikor 2 hetesen sétáltattam a babámat, egy néni nem hitte el, hogy az enyém. - Azt mondta, az ki van zárva, hogy én 2 hete szültem :)


A terhesség alatt sem volt nagy hasam, hüvelyi szülésem volt 39+3 napra szültem 2950 g, 52 cm volt a kislányom.

Jó géneket örököltem :)

2015. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A hat hetes kontrollra már ugyanolyan volt mint előtte.
2015. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szülésem után 1 hét múlva jött át a barátnőm látogatni és nem hitte el,hogy én vagyok:-) tehát 1hét után már nagyon kikicsi volt. De talán 2hét volt az amikor már én is azt mondtam,h alakul-alakul:-) de pl szülés után közvetlenül mikor mentem át a szülészetre a szobába,ott megjegyezte az egyik anyuka,h mit keresek én ott,biztos nem most szültem,úgy visszament a hasam! Tehát ez genetika gondolom.
2015. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Magas nőknél kevésbé tágul a has (függőlegesen több hely van). De múlik a szöveteken, egyéni anatómián, stb.


Én nagyon alacsony vagyok, de jó minőségű bőrrel, izomzattal. A bőrömnek nem is lett baja, viszont a hasizmom szétnyílt és kifogdult a bőrköldököm. Egy éves kora után műtéttel rendberakták (amúgy is köldöknél volt a metszés, így plusz egy öltéssel azt is visszavarrták gyári beállításra). A műtét kb. 5 cm-rel csökkentette a derékbőségemet.

Azóta olyan a hasam, mint előtte.

2015. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sose.Nagy pocakom volt,szétnyilt hasizom társult hozzá,igy mindig félidősnek néztek késöbb is.Most is nagy a pocakom,pedig csak félidős vagyok,de szülés után amint lehet műttetni szeretném.
2015. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2015. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!