Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron a szülés...

Székesfehérváron a szülés utáni 6 hetes kontrollra az ambulanciara kell csak menni vagy külön egy orvosnál kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Nem volt fogadott orvosom ugyeletesnel szultem. Terhesgondozasra vegig egy orvoshoz jartam sztkba de nem nala szultem. Ilyenkor kihez kell mennem 6 hetes kontrollra. Abulanciara kell csak mennem? Csak odamegyek es mondom hogy jöttem kontrollra vahy kell idopont? Hogy megy ez?
2015. júl. 29. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Székesfehérvári vagy? Ha igen, akkor mehetsz a Nővédelmi Központba is, v. van pár vidéki falu is, ahonnan lehet oda menni. Ha nem mehetsz a Nővédelmibe, akkor oda menj, ahova terhesgondozásra jártál. Nem kötelező ahhoz menni, akinél szültél, bármelyik orvoshoz mehetsz a SZTK-ba is v. a nőgyógyászati ambulanciára. Mindegy.

Akiknek van fogadott orvosuk, azok mennek ugye vissza a magánrendelésükre. Vagy, ha astál pénzt az ügyeletesnek, akkor vissza szokott saját magához rendelni.

Én az első szülésemnél adtam pénzt az ügyeletesnek, vissza is rendelt saját magához, de a 2. és 3. szülésnél már nem adtam, nem is rendeltek vissza, a Nővédelmi Központba mentem.

2015. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szekesfehervari , es ha az ambulanciara megyek oda kell idopont? Nem adtam penzt az ugyeletesnek igy nem hivott vissza. Jövő heten jar le a hat hét.
2015. júl. 29. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak NST-re jártam az ambulanciára, sajnos nem tudom, hogy kell-e időpont, de az lenne a legjobb, ha felhívnád a kartonozót és megkérdeznéd. A sima SZTK-ba is mehetsz kontrollra, oda, ami a kartonozóval egy szinten van, vele szemben. Oda tudom, hogy kell időpont. Igazából nekem mindig azt mondták az orvosok, hogy ahova terhesgondozásra jártam, oda menjek a 6 hetes kontrollra.
2015. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!