Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Aloe First tényleg jó...

Az Aloe First tényleg jó gátsebre?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam róla, de van olyan aki használta is, és bevált neki?

Érdekelne az is, hogyha a hüvelybemenetemre fújom, akkor fellép irritáció vagy ott is segíti a gyógyulást? Lehet hülyén hangzott most ez, de belül tele vagyok varratokkal és eléggé kellemetlen, feszülő, szúró érzés.



2015. júl. 30. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fújd steril vattàra, és azt érintsd hozzà a sebhez.


Én megvettem, de nem mertem hasznàlni.

2015. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindkét szülésem után használtam, minden mosdás/fürdés után befújtam alul magamat. Nem irritált egyáltalán, viszont nagyon gyorsan elmúlt. (Mondjuk nincs összehasonlítási alapom, hogy First nélkül hogy alakult volna.) Ártani biztos, hogy nem árt, nekem is volt belső varratom, hát oda külön nem fújtam belülre.

2015. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Belülre én sem szeretném fújni, csak ha a bemenetre fújom, és ugye felszívódik, akkor a szöveteken keresztül átszivárog a sérültekbe is, vagy valami ilyesmire gondoltam.:)
2015. júl. 30. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat segít, nyugodtan használd, fújd be jó alaposan! Nekem nagyon jó volt!
2015. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is használtam, csak simán befújtam a külső varratokat. Nem tudom nélküle milyen gyorsan gyógyultam volna, de szerintem használt.
2015. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a császáros hegemre használtam nagyon szépen gyógyúlt tőle. Használd bárran amúgy akár torokfájásnál is használhatod nyugodtan belülről.Fülfájásra is jó! És majd a picinek is jól jön ha elesik nyílt sebre stb.. csoda szer de tényleg. Amúgy én a kezdődö kozmót is azzal fújtam le és el múlt neki.
2015. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nincs olyan testnyílásom ahová ne fújtam volna az elmúlt 7 évben. Igen, még oda is.
2015. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöld mancsok.:) Esetleg van valaki, aki tud nekem segíteni a rendelésben?
2015. júl. 31. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Van törzsvásárlói kártyád? Azzal tudsz rendelni és még kedvezményeket is érhetsz el.Szívesen segítek.A babának is jól jönne pár termék.
2015. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!