Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi klinikán adnak ruhát a...

Pécsi klinikán adnak ruhát a csecsemőnek, vagy külön csomagoljak neki is arra a pár napra?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináltátok? És ha szükséges, akkor miből mennyit készítsek össze? Első babás, 32hkm

2015. júl. 31. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Két és fél évvel ezelőtt adtak mindent, ha éppen akkor kellett pelenkázni, maikor vizsgálaton volt, akkor tisztába is tették kincstári pelusokkal. Egy több napos ünnep utolsó napján viszont már nem volt tiszta ruha, sem tiszta textilpelus, ha kifolyt a kaki, akkor jól jött, ha volt az anyukánál saját ruhácska is. De normál esetben nincs rá szükség, csak bonyodalmat okoz, ha elkeveredik.
2015. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavalyi tapasztalat: kap kórházi ruhát, ne is adj rá sajátot, mert fürdetéskor elkeveredhet, nem figyelik,hogy mi van rajta. Nálunk a férjem a hazamenetel napján hozta a babaruhát. Néhány textilpelust vigyél, ill. rendes pelenkát, mert azt nem igazán adtak. Popsitörlő és popsikenőcs viszont volt.
2015. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2015. júl. 31. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár napos tapasztalat: szauna volt az osztályon így egy szál pelusban voltak a babák. Már teljes rooming in van, alig van pár kiságy a csecsemős szobában. Szóval végig veled van a baba, fürdéshez is vinned kell. Szép kis ruhák vannak, válogathatsz is, legalábbis engem megkérdeztek melyiket szeretném mikor épp adtak egy body.t éjjelre. Pelust én vittem, de adnak is a babára, ha épp úgy alakul, de külön a kezedbe nem nyomják. Minden más egyéb ápolószert kaptunk, de popsitörlőt mindenképp [link] vigyél majd.
2015. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, a link véletlen :)
2015. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!