Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4. baba,3 sima szülés,4....

4. baba,3 sima szülés,4. legyen császár elkötés miatt, vagy inkább külön?

Figyelt kérdés

nem tervezünk több babát és az elkötésen gondolkozunk.

Doki szerint ezt, HA császárt "kérek" akkor meg is csinálja egy kalap alatt. Ha a sima szülés mellett döntök akkor külön kell majd befeküdnöm az elkötés miatt ami 4 gyerek mellett már nehezebben megoldható.


A dokim nem beszél rá egyik szülésre sem, csak felvázolta a lehetőségeket, de én nem tudom mit tegyek.

2 nehéz, egy könnyű szülésem volt. Az utolsó fájásleállásokkal, de ezzel együtt is a sima szülés mellett vagyok.

Ti hogyan döntenétek?


2015. aug. 1. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Jó fej orvos, hogy felvágna egy sima laparaszkópos úton megoldható művi meddővé tétel miatt...

Szüld meg aztán a többi nem vesz el 2 napot sem.

2015. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 100%ig biztos lennek benne, hogy nem szretnek tobb babat, akkor a csaszaros elkotes mellett dontenek, mert akkor egy kalap alatt megoldjak a helyzetet. Ezert kulon nem mennek be megegyszer mutetre. Ha a csaszar miatt aggodsz, akkor meg ne felj. Nekem ugy szuletett a kisfiam, egyaltalannsm biztos, hogy borzaszto lesz. Jo nyilvan hasi mutet, dd ndkdm 2 nap utan mar semmi bajom nem volt. Az elkotesnel nemtudom vagnak e, de akkor az is mutet...nem biztos h jobb mint a csaszar.
2015. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
 laparaszkópos úton megoldható az elkotes?! Ezt nem tudtam. Akkor viszont igy mar en se csaszaroztatnam magam :) Akkor sztorno az elozo csaszarparti hozzaszolasom :)
2015. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kernek csaszart. Esetleg abba mennek bele, hogy alairok hozza minden papirt, ha csaszarra kerulne sor, akkor csinaljak meg. Bocs, de nem tul szimpi a dokid, ha emiatt felvagna...
2015. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem "kérnék" császárt a sterilizálás miatt,amit tényleg laparoscoposan csinálnak,kb 15 perc maga a műtét + altátás-ébresztés ugyanennyi,másnap reggel haza lehet menni ha minden rendben van,pár pici metszés(egy napos sebészet),műtét utáni fájdalom mértéke összehasonlíthatatlan.Ezzel szemben a császár nagy hasi műtétnek számít,a tejtermelés is később indul meg,és akárhogy is nézzük nem ez a természetes módja szülésnek. Annyi,hogy ha nem egyszerre csinálják kisebb procedura előzi meg,3x kell nyilatkozni pár hónap különbséggel,hogy biztos akarod-e,meg (bár ebben nem vagyok biztos)fizetni kell érte.Ezért van olyan nőgyógyász aki felvázolja ezt a lehetőséget(aztán,hogy hogyan kerül dokumentálásra azt nem tudom,mert kérdés,hogy ez szerepel-e a császrmetszés indikációiban...).Én a sima szülést választanám,ha esetleg közben mégis császár lenne,még mindig ott a lehetőség.
2015. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szüld meg rendesen, majd köttesd el magad, 1 napos sebészeten megoldják.
2015. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy programozott csaszar eseten ingyenes, amugy 90 ezer penz lesz.
2015. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!