Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete ki voltam kiírva...

Egy hete ki voltam kiírva szülésre de nem jön így hétfőn be kell feküdnöm ha bemegyek akkor az összes papírt (kiskönyv, apasági, vérvétel, stb. ) egyből elvesznek és csak szülés után kapom vissza?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen vinned kell ezek fontosak,apasági nyilatkozatot nem adják vissza de a kiskönyvet igen!

Valószínű bent fognak!! Egy hét sok idő a ki írástól ;)

2015. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem még a vizsgálatok után (mikor felvettek a szülőszobára, vizsgálgattak egy órát, közben irogattak, töltögették a papirokat) visszaadták a kiskönyvet, meg a papirokat, csak az apaságit nem, az náluk marad, de abból elvileg kell lennie saját példányodnak.

Könnyű szülést kivánok! :)

2015. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A korházba is visszaadják a papírokat amig bent vagyok vagy csak miután kijöttem akkor kapom meg őket?

2.válaszoló: te is késöbb szültél a kelleténél? Sokat vizsgálnak?

2015. aug. 9. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Igen, 4 nappal hordtam túl, kedd reggel akarta meginditani a doki, de hétfő éjjel 11-kor elkezdődtek a fájások. (egy óriási séta jót tett:)) Hajnal fél öt körül kerültem a szülőszobára, elkérték a papirokat, vérnyomást mértek, kérdezgettek, át kellett öltöznöm, elpakolnom a cuccomat, és az ügyeletes megvizsgált. 6-ra kerültem be a szobába, szerencsére pont reggelre jött a saját dokim ügyelni,kaptam még oxit is, 8.40-re meglett a kislányom. :)

2015. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kiskönyvet visszakapod, arra már nem emlékszek biztosan,hogy mikor, de ugy emlékszem,hogy még szülés előtt. Bár szerintem mindegy, vagy mért olyan fontos?

Én is túlhordtam a babámat, volt több uh és naponta többször nst volt.

2015. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!