Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden hol kell szülni?

Szegeden hol kell szülni?

Figyelt kérdés

Szegeden a Női klinikán állapították meg a terhességemet, és genetikai ultrahangokra is oda kellett járnom.

Nincs választott orvosom!

Terhesgondozásra a Vasas Szent Péter utcai nőgyógyászatra kellett járnom, itt sem volt választott dokim, ahhoz tettek be, akinél volt hely.

Tanácsadás után a Doki mindig megnézi a babát ultrahangon, illetve a méhszájat is nézte már, CTG-re is ide kell majd járnom.


Szóval a női klinikán már jó ideje nem is voltam.

Na de ha esetleg beindulna a szülés, a női klinikára kell mennem igaz?

Tudom, buta kérdés, a védőnőm szabin van, jövőhéten találkozok vele, akkor minden ilyet letisztázunk...

De nem régóta élek szegeden, nem tudom hogy megy ez.



2015. aug. 25. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! én úgy tudom, csak ott lehet már szülni (javítson ki valaki ha nem így van)

Régebben, 2007-ben még a II. kórház is volt mint lehetőség.... a védőnőm meg is kérdezte még időben, hogy hol akarok szülni.

Női klinikát választottam.

Nekem sem volt senki fogadott. Rendes volt mindenki :)

2015. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,ott fogsz szülni a női klinikán.

Nekem ott volt fogadott orvosom(nem szegediek vagyunk már egy ideje,de ott ismertem a közlekedést,Kecskeméten még nem)

Mindenki ott szült,volt makói,kübekházi stb is köztünk és nem volt mindenkinek fogadott dokija.


A női klinkinán a szülészetnél van is csengő,ahol csengetni kell,ha mondjuk éjjel indulna be.

Nagyon aranyosak,segítőkészek (1 kivétellel,az egyik szülésznő nem nagyon,de a többiek mind,a csecsemősök is,a beteghordók is,le a kalappal)

Írtam is egy cikket erről,2014-ben szültem ott,ha ráérsz,olvasd el :-)

[link]


Sok boldogságot Nektek!

2015. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de aranyosak vagytok, annyira hülyének éreztem magam, hogy még ezt se tudom :D

köszönöm a gyors, és részletes választ!

Kedves utolsó: Nagyon sokat segítettél a cikkeddel, öröm volt elolvasni, köszönöm szépen :)

2015. aug. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!