Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen papucs és hálóing kell...

Milyen papucs és hálóing kell a kórházba?

Figyelt kérdés
Novemberben fogok szülni, és fogalmam sincs milyeneket vegyek. Ha tudtok, képet is linkelhettek, milyeneket hordanak odabent a kismamák.
2015. szept. 1. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

2x szültem, és mindkétszer azt tapasztaltam, hogy ezerféle cuccot viselnek bent a kismamák! Valaki szoptatós hálóinget vitt be, valaki egy pólót, rövidnadrággal, valaki sima hálóinget...

A papucs is ilyen, sokfélét látni a kórházakban. Itt szerintem az a lényeg, hogy legyen egy olyan papucs is nálad, amiben tudsz fürödni (tehát ne az otthoni mamuszodat vidd :)).


Nekem amúgy ilyen hálóingem volt (más mintával):

[link]

És ilyen papucsom: [link]

De szerintem ez ott, akkor senkit sem érdekelt. :)

2015. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nincs ilyen, hogy ha szülsz akkor külön háló ruhatár kell :D

azt viszel ami van vagy amit veszel. nyilván olyat vesz az ember amit később is használ... pl. szoptatós hálóing praktikus, én utálom ezért pizsamát vittem, olyat aminek a felső része gombos, így nem kellett levennem csak kigombolnom ha szoptattam. papucsot habklumpát vittem, nem vettem azért, azt vittem amit standra is viszek, persze lepucoltam

2015. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is azt vittem, ami egyébként is volt otthon. Anyagból készült, melegebb papucs, és a fürdéshez egy gumiból készült.

Hálóinget otthon nem nagyon hordok, de van pár darab, azokat mind elvittem. Egyszerű sima pamut hálóinget. Nem ilyen mesefigurásak :) Elől gombosak.

2015. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sima strandpapucsra gondoltam zuhanyzáshoz, a másik még nem tudom milyen lesz.

Viszont hálóinget nálunk adnak bent, azt mondják sajátot nem is lehet hordani, mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy ténylegesen van-e joguk szabályozni ezt.

2015. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás:

Legegyszerűbb,gyorsan száradó,műanyag papucs

Én egy újsághoz ajándékként adott egyujjast vittem.

Első babát nyáron szültem:

Szintén egy nyitott,de kényelmi papaucsot vittem,dr.Batz volt,sokat fájt a lábam a terhességem alatt így beruháztam egy olyanban.

Ruhaként rövidnadrág+trikó illetve vékony,rövid pamutruha.


Másodiknál télen szerencsém volt,mert egész meleg volt a szobában,egy hosszabb leggings/maci-naci és egy pólót hordtam.


Hálóinget nem vittem,nagyon nem szeretem

2015. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is novemberben fogok szülni, nyár elején vettem egy vajszínű, állítható pántos papucsot, merthát szépen dagad a lábam a melegben, azt viszem, és fürdéshez egy flip-flopot (azt hiszem az enyém is újságos grátisz...). Elöl gombos, rövid ujjú, térdig érő, pamut hálóingeket viszek, teljesen egyszerűek, eddig is ilyet használtam.
2015. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért emelted ki a kérdést?

Tényleg nem hiszed el, hogy ez azért nem olyan borzasztó központi kérdés.

Olyan holmit vegyél fel, amit szeretsz, ami kényelmes. Az a legjobb, amit te szeretsz a legjobban, nem pedig az, amit egy vadidegen kismama mond.

2015. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én olyan hálóinget vittem,ami elől gombolható a szoptatás miatt, de te tudod, neked milyen viselet a kényelmes. Papucsot én két párat vittem, egyet a zuhanyzóba,egyet pedig a kórterembe.
2015. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vettem szoptatós hálóinget, pizsit... Nem használtam egyiket sem. Térdnadrágban aludtam meg trikóban amiben itthon is szoktam. Szerintem azt vidd amit otthon is használsz, mert úgy fogod jól érezni magyad. Papucs legyen egy furdős mindegy milyen, csak száradjon könnyen és egy másik amit a szobába ill. a folyosóra használsz. Ne görcsölj ezen, senki nem fogja nézni 😉
2015. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!