Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyöngyösi Bugát Pál kórházba...

A gyöngyösi Bugát Pál kórházban volt már valaki a VIP szobában? Vélemények, tapasztalatok? (Nadim doktorról, nővérek, szobák)

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 10:34
 1/1 HelloKitty20 válasza:
A vip szobàba nehéz bekerülni rendesen harc megy érte én is oda szerettem volna menni de nem bàntam utólag hogy mégse mert jo volt beszélgetni a többi anyukàval meg segítettünk is egymàsnak pl ameddig tusolt stb volt valaki a gyerekkel mert ugye éjjel nappal velünk vannak a babók. A csecsemős nővérek pedig mogorva, undok, picsàk màr bocsi de ha kérdeztem valamit majd levették a fejem ha nem kérdeztem az is baj volt no meg hallodtam amikor éjszaka kimentem hogy milyen kedvesen beszélnek az anyukàkrol :( Nadim doktorrol sajna nem tudok semmit Horvàthnàl szültem és vele meg is voltam elégedve.
2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!