Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra vigyek a kórházb...

Szülés utánra vigyek a kórházba tena ladyt és bimbóvédő krémet?

Figyelt kérdés
A tena ladyből milyen méretet? Gondolom a betét eleinte nem elég. Bimbóvédő krémet milyet érdemes venni?

2015. szept. 16. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ultra nagy szülés utáni betét kell, nem olyan amit menstruációhoz használnunk. Bababoltokban, kismama boltokban lehet kapni.

Bimbóvédő krémet is mindenképp vigyél és minden szopi után kenegesd a cicid, nekem a Bepanthen vált be, de mindenki másra esküszik.

2015. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tena Lady extra jó szokott lenni, bimbóvédő nekem nem kellett.
2015. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes. Betétet mindenképpen, és a tenából a legvastagabbat vittem. Bimbóvédőkrém is jól jöhet, így nem árt ha teszel a csomagba azt is. Ebből mindenkinek más válik be.
2015. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eldobható bugyi, tena nagy méretű mindenképpen, bimbóvédő krém jó ha van.
2015. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szerencsés voltam.

Legerősebb sokcseppes Alvays betétet vittem, és elég volt az is. Nem kellett eldobható bugyi sem.

De inkább erős vérzésre készülj, minthogy kevés/kicsi legyen a betét.

2015. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú, köszi szépen a válaszokat. :)
2015. szept. 16. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sok volt az éjszakai always is, a bimbóvédőt meg csak hìrből ismerem, jól szopó babànàl, helyes technikànàl szerintem nem kell feltétlenül.


Olyat keress, amit nem kell lemosni szopi előtt, betétből meg van aki arra esküszik, ami egyben van bugyival-nem tudom h hogy hìvjàk, a tenànak is van ilyesmije. Abban tuti nem mozdul el a betét :)

2015. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor a biztonság kedvéért veszek tena extrát és bimbóvédőt is, amit nem kell lemosni, hogy ne a páromnak kelljen majd ezekért szaladgálni, ha szükségesek. Köszi!!
2015. szept. 17. 07:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnál kellett a bimbóvédő,mert csak azzal tudott szopni a fiam, amíg az nem volt akárhogy próbálkoztam, hiába segített a csecsemős sehogy sem sikerült. Lányomnál már vittem be a kórházba,de nála nem kellett. Viszont bimbóvédőkrém jól jött.
2015. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!