Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A beöntésnek mi a szerepe?

A beöntésnek mi a szerepe?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy az emberlánya nyomás közbe ne tojja le az orvost? Fontos ez valamiért, vagy csak szokás?

2015. szept. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Régmúltból itt maradt rossz szokás. A WHO szerint a szülés körüli eljárások között ez a megszüntetendő kategória. Csak nálunk a szülészeti ellátás bebetonozta magát az őskorban.


[link]

2015. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak annyi hogy ne vajúdás közben meg szülésnél székleteljen egy nő, szerintem sok nő nem is vágyik erre olyankor.
2015. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt beöntés mégis kijött ez az.. kellemetlen volt de nem az volt akkor a legnagyobb gondom :)
2015. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Én is kaptam, azért ki lehetett bírni, nem értem miért kell minden ellen tiltakozni. Ha lehet tenni valamit azért, hogy az ember lánya ne a saját mocskában fetrengjen, akkor tegyük meg.

Nálam végül császár lett, úgyhogy tkp teljesen mindegy volt, hogy kaptam-e.

2015. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Lehet tenni, úgy hívják papírtörlő. 1mp, és nincs ott. A beöntés egy olyan beavatkozás, amire semmi szükség. Ez tény. Nem tipp. Sőt, van, akinek kellemetlen érzés, egyeseknek pedig sérülést is okozhat. Ritka, ez tény. De akkor is felesleges kategória. Az pedig, hogy megzavarja a természetes folyamatokat, egyértelműen káros. Van, akinek az, hogy a végbelébe hatolnak, egyáltalán nem "tökmindegy". Ha pedig lelkileg nem érzi magát biztonságban, a testi folyamatai is le fognak állni, jön a fájásgyengeség, lassú tágulás, és egymást követik majd a mesterséges beavatkozások, egészen a császárig. TÖbbek között ezért is nem javasolt semmilyen indokolatlan beavatkozás.
2015. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Háromszor szültem beöntés nélkül. Ebből csak a harmadiknál merült fel egyáltalán (másik kórház), de végül nem maradt rá idő. Egyszer sem jött semmi más szülés közben, csak a gyerek :) így utólag örülök, hogy ne kellett feleslegesen
2015. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam,be is csúszott a barna maci.Következő szülésnél ha nem kaptam volna,kértem volna.
2015. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell ezt túlparázni! Nem fáj egyáltalán, gyorsan megvan, nem okoz semmi lelki v. testi sérülést. Nekem a fájásokat is rendszerezte pl. Aki nem akar beöntést, az olyan kórházba menjen, ahol nem kötelező. Nekem amúgy akkor már tök mindegy volt, hogy mit csinálnak velem, mert már akkor a fájásokkal voltam elfoglalva :D
2015. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

"Lehet tenni, úgy hívják papírtörlő. 1mp, és nincs ott."


Hát akkor majd odaszarok a nappalid közepére ér adok egy papírtörlőt. Ugyanolyan lesz, mintha oda sem szartam volna?

2015. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!