Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A váci kórházban fogok szülni,...

Brigi1126 kérdése:

A váci kórházban fogok szülni, igaz még nem most, ( januárra vagyok kiírva) de azért már szeretnék, úgymond felkészült lenni! Arról szeretnék információt kapni, hogy ha szülni megyek mit pakoljak magamnak, illetve a babónak?

Figyelt kérdés
Mi az amit adnak bent, mi az amit nem. É s még azt is jó volna tudni, hogy milyenek az orvosok, szülésznők, hogyan viselkedtek veletek szülés közben? Nem fogadtam orvost, jól döntöttem?

2015. szept. 25. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

en fogadott orvossal szultem ott 2014-be n ezert nem nyilatkozom arrol milyen az ugyeletesnel szulni. a csecsemosoknek kb fele normalis, az apolonok nagyresze normalis, az orvosok kozul a Benyi Konder ko normalis (meglatasom szerint , es en eleg sokat voltam bent szovodmeny miatt).


a babanak vinni kell egy torulkozot amibe bugyolaljak szules utan, hazahozos ruhat meg kesztyut sapkat vigyel mert azt nekem ott pl nem adtak.


magadnak: 2 haloing, 2 torulkozo, leleteid irataid wc papir betet (Tena inontinenciat ajanlom). szivacs a furdeshez (nem zuhanyozhatsz csaszar utan), tisztakodo szerek, nemi kaja mert ott borzalom amit adnak, viz inni, valtas ruhak, jo sok bugyi foleg, köntös evoeszkoz es pohar, mosogato szivacs...és a bimbovedo, fejo, szopiparna opcionals nekem nem voltak es ennek koszonhetem a szovodmenyt...


egyebkent mindne honap elso szerdajan van szulesfelkeszito ahova ha elmesz elmondjak ugyanezeket meg korbe vezetnek az osztalyon is


ja es papucs esetleg szoptatos melltarto ha jottok haza

2015. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Pelenka+popsitörlő mindenképp legyen. Nem adnak első pelenkát sem!
2015. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) szép napot nektek!
2015. szept. 28. 05:25
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk adtak első pelenkát...az első 2-3 dbot ők adták rá míg én aludtam.
2015. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a nálunk ezt úgy értem tavaly a váciban.
2015. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogadtunk orvost mi sem, ellátták a feleségem, mint bárki mást, nem volt semmi gond(császár volt). A feleségem utálta a mell gyömöszkölést, hogy beinduljon a teje, de hát gondolom ez vele jár. Meg akkor még nem adtak semmit a gyereknek, ha nem volt anyatej, sok súlyt vesztett a kórházban a gyerek az éhezéstől, de úgy tudom ez azóta változott, most már adnak tápszert. Az egy kicsit zavaró volt, hogy úgy csapkodják az ajtót, hogy szívrohamot kapsz, és a lépcsőházba járnak cigizni a császáros szobával szemben...
2015. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!