Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében lehet csak...

Szent Imrében lehet csak szülésznőt fogadni? Ha igen akkor kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem lehet. Sajnos...Kondor Katát ajánlom amúgy.
2015. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom de én Kondor Katát ajánlom, 2012-ben nála született a fiam, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni.

Most nem ott fogok szülni (elköltöztünk), de szintén hasonló "jó hírű" szülésznőnél, de ha tehetném csak nála szülnék újra!

2015. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 domamama ***** válasza:
nem lehet, ha van választott orvosod, csak akkor fogadhatsz szülésznőt. Én úgy tudom, hogy a Szent Imrében mindegyik szülésznő nagyon jó. Én Picurnál szültem az elsőt, és most is nála fogok. Aki nem hozzá tartozik, azok nagyon mogorvának, bunkónak tartják. De ha hozzá tartozol, akkor mindent megtesz érted, nem csak a szülés alatt, hanem az utána lévő napokban is. Nekem ő volt az egyetlen támaszom, míg a kórházban voltunk.
2015. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!