Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy még mindig fáj?

Normális hogy még mindig fáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sürgősségi császárom volt 11 hete,epidurális érzéstelenítést kaptam.Normális hogy még most is nagyon fáj a helye ahová beszúrták az injekciót?Néha úgy érzem hogy összeesek ha nem bírok leülni/lefeküdni,de ahogy leülök 2 perc után megszűnik,de nagyon szúr és egyre többször.Érdemes vajon orvoshoz menni vele?Másnak volt ilyen?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. okt. 16. 01:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam újra a zárójelentést,nem edát kaptam hanem spinális érzéstelenítést,utána néztem mert azt hittem az ugyanaz,hát nem :)
2015. okt. 16. 01:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, e kettő nem egy és ugyan az.

Azt mondjuk nem tudom, hogy 11 héttel a műtét után normális e, de én megkérdeztem a dokimat, mivel még három hét után is éreztem az érzéstelenítés helyét, ő azt mondta normális és fogom is még érezni egy darabig. Most már 5 héttel vagyok műtét után néha még mindig szoktam érezni, de azért már nem olyan vészes. Dokidat mindenféleképpen kérdezd meg!

2015. okt. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a második szülésem volt sürgősségi császár június végén de soha nem éreztem a spinális helyét. A különbség a spinális és az epidurál között hogy az epit nem adják olyan mélyre hogy a kismama tudjon nyomni csak ne érezze annyira a fájdalmat. Én a helyedben biztos elmennék orvoshoz mert az nem jó ha 11 hét után is ennyire fáj.
2015. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el mielőbb az orvoshoz szerintem. Fájni fájhat még ennyi idő után is, de nem annyira mint írod.Nekem másnap már nem is fájt, csak "éreztem" a helyét, most már 9 hós a lányom de néha még mindig érzem hol szúrtak, amolyan fantomfájdalomként. De sosem volt annyira rossz, pedig többször szúrtak meg nem sikerült jól eltalálni amit kellett.
2015. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!