Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várja valaki a hétre a babát?...

Várja valaki a hétre a babát? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Elvileg 25-re vagyok kiírva, de csak uh alapján lőtték be az időpontot még a terhesség elején. Hetek óta mondják, hogy biztos, csak napjaim vannak hátra, de mégis beléptem az utolsó hétbe. :)

2 napja esténként elég erős fájdogálásaim vannak, odalent nagyon sokat nyilallik,a derekam fáj, de nincs az a "leszakad" érzés, amiről írni szoktak. Hál'Istennnek nem is vizesedek. Nagyon remélem, nem akar még 40 hét után is bent maradni és a héten mindenképp kibújik! :P

Nektek? Tünetek? Közérzet? Félelmek?



2015. okt. 19. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:

30-ra vagyok kiírva, második gyerekem lesz.

Jóslóim vannak, de ezek még kutyafüle a fájásokhoz képest.

A derekam kb 3 hete kezdett úgy fájni, hogy leszakad, de csak 1-2 nap egy héten. Viszont ma reggel ezzel keltem.

De én már csak a rendszeres fájásnak vagy magzatvíznek hiszek, mert többször gondoltam már azt,hogy menni kell. Mégsem.

2015. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!