Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemsokára itt a szülés,...

Nemsokára itt a szülés, teljesen be vagyok sózva. Hogyan tereljem el a figyelmem?

Figyelt kérdés
Már minden nap ez van bennem, annyira szeretném már átélni, megölelni a babám és túl is esni rajta, minden értelemben. Második baba, tudom, kb. mire számítsak, mégis nagyon-nagyon várom. Egész nap ekörül járnak a gondolataim. Ha már csak picit is érzek valamit, felmerül bennem, hogy nah, talán majd most... úúúúúgy szeretném már! Első babánál nem voltam így besózva, nem tudom, mi van most velem. Hogyan tereljem el a gondolataim, vagy normális dolog ez és ennek így kell lennie így az utolsó 2 hétben?
2015. nov. 2. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ :D Nekem első babám 35 hetes múltam és tudom, hogy még hivatalosan 4,5 hetem van hátra, de az elmúlt 2 napban sokat keményedek, fáj a derekam, belenyilall a pocimba... De annyira annyira várom már, hogy elkezdődjön! Félek ismeretlentől, de az a tudat, hogy a fájdalom után végre a kezemben tarthatom...Te mikorra vagy kiírva?

2015. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
normális igen nem tudod elkerülni a gondolatot :D fórummokat női maganizokat és hogy mitől indul be a szülés ezzel keltem feküdtem sok házimunka sütés főzés ami nekem segitett..... persze hajulni emeléssel óvatosan kereszt rejtvény chatales kismamákkal hohy nem csak te vagy az egyetlen :D
2015. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!