Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után is van vérzés,...

Császár után is van vérzés, az is olyan sok mint a rendes szülésnél? Mennyi betétet vigyek magammal, még nem biztos hogy császár lessz de érdekelne hogy akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
16dikára vagyok kiirva,nem igazán tágulok és csináltak pose vizsgálatot is ahol azt mondták elég gyenge a dolog nemigazán jöttek a fájások csak egy pár keményedés volt.Ezért elöfordulhat hogy császár lessz a dologbol,jo lenne tudni mire készüljek?!
2008. szept. 12. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én császár után kicsit jobban véreztem, mint a rendes szülés után. Mindenképp vastag betétet vigyél, nekem a Tena nagyobb változata bevállt, szerintem egy csomaggal elég.
2008. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Egy csomiba hány darab van?Én vettem a kismama boltban betétet ami kifejezetten szülés utánra van(legalábbis azt mondták) meg vettem 4-5 cseppes szárnyas betéteket de nem tudom hány darab lenne elég kb.?tudom hogy mindenki más de mégis mire készüljek?
2008. szept. 12. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én császár után még kevesebbet véreztem, mint egy menstruáció alkalmával, egyáltalán nem volt vészes. A szobatársaim, akik természetes úton szültek eléggé véreztek elmondásuk szerint, de közülük is sokan csak szárnyas betétet használtak. Én is felkészültem tena betéttel, de bőven elég lett volna az éjszakára ajánlott szárnyas betét is. A mostani szülésemhez én is csak ezt viszek. Császár után 6. napon van varratszedés (Pécs), ezt kalkuláld be, mikor a napi betét mennyiséget számolod. Vigyél be egy csomaggal, aztán ha kell, még tudsz bevitetni.

2008. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!