Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok ajanlani jo noi szulesz...

Tudtok ajanlani jo noi szulesz orvost Miskolcon?

Figyelt kérdés
Nemreg jottem haza Magyarorszagra.Nem tudom mostanaban hogy mennek itthon a szulesek.Vannak e privat szobak...milyen arak vannak...mennyit ker el egy fogadott orvos alkalmankent,szulesert???Anno anyukam meg ugy szult hogy tobb no volt egy nagy teremben fuggonnyel elvalasztva es ugy szuletek.Olyan noi szuleszorvost keresek Miskolcon aki megerto ,odafigyel hogyan szerenek szulni...Nekem az epiduralis nagyon fontos!Elore is koszonok barmilyen infot!(Mar van egy 6 eves lanyom aki nagyon nehezen szuletett meg,rossz elmeny volt de szeretnenk kistesot de fontos nekem hogy megbizhato es jo orvos legyen mellettem aki segit a szulesnel!!!!)
2015. nov. 20. 10:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!