Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi hálóinget és pizsit...

Mennyi hálóinget és pizsit vegyek a szülésre, illetve a bent töltött napokra?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vittem pizsit, csak egyet. Szabadidőben voltam napközben. Nem vagy beteg, felöltözhetsz.
2015. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább 3-4-et.
2015. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk adtak a kórházban minden nap tisztát. Vittem is magammal, volt olyan, hogy arra is szükség volt. Ha nektek sajátot kell vinni, akkor minden napra 1 db-al készülnék.
2015. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Napközben háremgatya vagy szabadidő pólóval. Éjjelre pizsi, abból több, ha esetleg "baleset" történne, akkor legyen váltás.


Szülésre egy "nem sajnálom" rövid hálóinget vittem...Maszatos lesz, ha máskor nem is,a mikor rád teszik a babát :)


4 gyerekes anyuka :)

2015. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
3-at vittem, kettőt használtam, nem lett balesetes, pizsit nem vittem, nekem kényelmesebb a hálóing, eszembe nem volt nappalra átöltözni, örültem, hogy kényelmes hálóingben nyomulhattam egész végig :-)
2015. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 2 db hálóinget vittem : 1 a szülésre, 1 pedig rögtön utána.

Aztán napközben szabadidő nadrágban és pólóban voltam, éjszakára húztam pizsit, abból 2-3 kell, ha esetleg baleset történik: baba lebukizza, vagy tejed megindul és tejes lesz, vagy véres lesz.

2015. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én végig leggings + pamut tunikában voltam, szüléskor egy hálóing kellett, de 2. naptól pólóban aludtam leggingsszel.

3-4 éjszakát leszel bent, ha csak szülni mész be és nem megfigyelésre is előtte, arra készülj. Kényelmes ruhára, nem feltétlenül hálóingre szerintem.

2015. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 napot voltunk bent, 4 saját hálóinget fogyasztottam.


Vajúdás alatt 2-t is kaptam (beöntés után frisset - nem azért mert koszos lett), szülésre is külön adtak.

2015. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!