Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Masodszor konnyebb szulni?...

Masodszor konnyebb szulni? Leirnatok a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
8honapos a kisfiam,ujbol kisbabat varok(9hetes) Nekem az elo szulesem nagyon jo elmeny volt,bar fajdalmas de elviselheto,pedig inditott volt,oxitocinnal,fajdalomcsillapitas nelkul,4ora alatt megvolt a baba,konnyen felepultem.Igazabol 2nap utan nem is ereztem h szultem,kiloban is ugyanannyi voltwm.Nagyon szerencsesnek ereztem magam.Most viszont halalfelelmem van h megegyzer szulnom kell,nem i tudom miert,de iszonyatosan felek.
2015. dec. 12. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezekre a pozitív élményekre koncentrálj, amiket itt leírtál. Teljesen természetesek a reakcióid, hisz már egyszer átélted. Talán túl hamar jött az első után. Lelkileg, belül nem voltál még felkészülve. Van még rá hét hónapod, találd meg a módszert, amivel rá tudsz hangolódni az újabb szülésre. Nem lesz nehéz, tele vagy pozitív élményekkel.
2015. dec. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Probalok,de valahogy nem sikerul :/ es fogalmam incs miert felek ennyire :(
2015. dec. 18. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondold végig, mitől félsz igazából. De ne csak úgy hirtelen villanjon at rajtad, hanem jól alaposan, mélyre menve elemezd át a problémát. Nem is biztos, hogy maga a szülés az,amitől félsz.
2015. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiaba elemezem,csak rettegek.Es a szulestol,nem mastol
2015. dec. 24. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!