Ezek csak joslok?

Figyelt kérdés

40+6 hetes kismami vagyok 1 oraja kb azt vettem eszre, hogy kemenyedik a hasam 3-4 prcenkent 30mp-ig kb de csak enyhen faj az alhasam. Ez mar szules vagy csak joslo?

Mar nagyon szeretnem, ha beindulna, mert egy het mulva inditjak.



2015. dec. 19. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
En meg nem szultem (33+2 het) de azt olvastam, hogy altalaban ha a hasad faj/feszul, akkor az joslo, es ha a hatad faj, akkor az mar fajas. Persze meg nem eltem at, ugyhogy csak ennyit tudok mondani sajni :(
2015. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez igy lenne es,ha arra vartam volna,h a hatam fajjon akkor otthon szulok meg :)/En amikor jottek a fajasok azt ereztem h gorcsol a hasam alja,feszit az egesz es kemenyedett a hasam...Ha folyamatosan 3-4percenkent jonnek es no a gorcs-feszules ideje akkor fajas...Meg menj zuhanyozz le es,ha nem mulik akkor is fajas.Valamint,ha annyira faj h nem tudsz tole aludni,az sem joslo!Nekem ezeket mondta a szulesznom es igy is van!De amugy az igazi fajasok osszeteveszthetetlenek,legalabbis amikor mar benne vagy :)
2015. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan erősödnek az igazi fájások zuhany hatására, az biztos. Meg mozgás hatására is. Indulhat az így is. De akkor a fájás hossza is több igazi fájás esetén az idő előrehaladtával illetve egyre erősebbek.


1-es, az amit a cikkekben írnak, nem mindenkinél van úgy. Nekem pl az utolsó órában lettek csak rendszeresek, pedig sokáig vajúdtam. Sok sok órán keresztül azt hittem, hogy jóslóm van. A végén már fájt egyébként a derekam is de minden más is, de azt a részt már nem jó ötlet otthon megvárni. Szóval olvasgass nyugodtan de ne vedd szentírásnak. :)

2015. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. dec. 19. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező azóta? :)

(bár ha már a kórházban vagy, akkor nem láthatod a kérdést :))

2015. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg sajnos semmi. :( azota nincsenek fajasok.
2015. dec. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!