Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán miből áll a...

Nünü87 kérdése:

Nyíregyházán miből áll a kórházi csomag? Illetve, ha szobát kell választani - itt az Vip szobára, a 6 ágyas gyerekes és a 6 ágyas nem gyerekes szobákra gondolok - ott a csomag tartalma között és a kórházi ellátás/segítség között van különbség?

Figyelt kérdés
Bocsi, de a szoba típusokat csak így tudtam megfogalmazni. A kórház ellátásnál arra gondolok, hogy a nővérek mennyire segítőkészek első babásokkal.
2016. jan. 5. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kórházi csomagra gondolsz?
2016. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bevallom,én sem értem,mit akarsz megtudni.Milyen csomag?
2016. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok amit szüléskor kell vinni, pl: nekem kell e pelenkát popsitörlőt stb. vinni a babámnak vagy majd ott adnak, vagy hogy ruhát kell e neki vinni a hazahozóson kívül? Ilyenekre gondolok. És ha én olyan szobát választok, hogy 6 ágyas és a baba végig velem van ott a nővérek mennyire segítőkészek első babásokkal? Vagy ha ott szeretném kilövetni a kislányom fülét ott adnak fülbevalót amivel kilövik? Bocsi, ha túl sok a kérdésem, de első babámat várom és szeretnék olyanoktól segítséget illetve választ kapni, aki már túl van ezeken.
2016. jan. 5. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz amiben termékminták vannak és szórólapok? Van 2 fajta csomag, pelenka termékminta, pampers az egyikben babydream a másikban, én amire emlékszem még egy pár hippes dolog, babakanál, előke, testápoló termékminta, valamilyen öblítő termékminta de nem emlékszem mindenre.

Én babás szobában voltam, annak segítenek, aki kéri. Csecsemősök között vannak nagyon segítőkész nővérek. Sima szobában ugye az anyuka csak szoptat, a babát a nővérek látják el. Szoptatásban a szoptatási tanácsadó is segít mindegy milyen szobában vagy.

Az ellátás és a csecsemősök hozzáállása szerintem nem tér el a vip szobásoknál és a babás szobásoknál, ugye a simát nem említem mert 3 óránként van bent a baba amíg szoptatod, pelenkázásban ugye nincs mit segíteni mivel csecsemősök csinálják az osztályos nővérek meg egyébként is kedvesek.

A vip szoba előnye, hogy nem kell éjszaka negyed óránként arra kelni, hogy mire az egyik baba elalszik, a másik felkel sírva de a sajátod veled van. Ez nagyon nagy előny. Plusz apuka bent lehet, látogatók is jöhetnek. Rájuk még az a szabály sem vonatkozik, hogy kötelező kórházi hálóinget viselni..

2016. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja bocsi nagyon félreértettem..


Pelenkát 4-et adnak naponta (bár hallottam olyat, hogy nem adtak egyáltalán mert nem volt), popsikenőcsöt és popsitörlőt neked kell bevinni meg plusz pelenkát. A baba kórházi ruhákban van, ők fürdetik a babákat és utána öltöztetik, ha lebukja magát stb is tőlük lehet kérni másik ruhát. Köldökápoláshoz adnak mindent.

2016. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Áprilisban szültem, semmit nem kellett vinnem, csak a hazajövős ruhát. Adnak pelenkát, popsitörlőt, mindent. Szerintem mindenki nagyon rendes, ha valami volt segítettek.
2016. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, vip szobában voltál? Csak a popsitörlő miatt kérdem, nekem szeptemberben ilyesmit babás szobában nem adtak.
2016. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!