Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron "mennyit...

Székesfehérváron "mennyit illik ajándékozni" szüléskor?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Semennyit az orvosnak az a dolga hogy segítsen,ő ezért minden hónapban felveszi a fizetését.Ha meg megszűlsz visszadugni úgysem fogja beléd ha nem fizetsz,lessz neked elég kiadásod jön a tél jön a gyerek,minek pazarolod a pénzed utánna meg nyomorognál,én egy fillért sem adnék és nem is adtam,fogtam a gyerekem és hazajöttem.
2008. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogadott orvosom van csak nem akartam kiírni a nevét. Én úgy gondolom, ha ő rámszánja az idejét, kedvességét, bármikor hívhatom és megbízhatok benne akkor szeretnék neki adni. A Te nézőpontod azonban helyes, csak vagyunk, akik másképp gondoljuk. :)
2008. szept. 16. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ebben teljesen igazad van,azt hittem hogy az ügyeletesnél fogsz szűlni,én úgy tudom hogy szüléskór annak az össszegnek a tízszeresét szokták adni amennyit a tehesgondozáskor adsz neki.Bocsi ha megbántottalak.
2008. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, valahogy én is így gondoltam. Nem bántottál meg. :)
2008. szept. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!