Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt a kórházban a...

Szülés előtt a kórházban a kismamának magának kell elvégeznie intim területen a borotválást?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a szülésznő leszedi ha te nem (nem kötelező neked)
2016. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a szülész tanulók csinálták, úgy tépték ki egymás kezéből a borotvát :D Mondjuk jó bénán csinálták, szépen össze is kaszaboltak.

De ahol borotválás van, ott megcsinálják neked, ha te nem csináltad meg, csak hát nem mindig olyan lesz, mintha az ember magának csinálná.

2016. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy ok is megcsinaljak. Ha meg tudod alaposan, akkor csinald!
2016. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én háromszor szültem, magam sosem borotválkoztam, csak bikini vonalban, és szüléshez sem borotváltak meg, senki nem szólt érte és senkit nem is zavart.
2016. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aaa tuti nem hagynam masnak;) amugy nalunk kerdezte a szulesznot az assziszens h hozzon e borotvat, mondta nem kell - szoval omegborotvaltak volna ok csak en leszedtem elotte. nekem ebben nem okozott gondot a hasam, egy tukorrel megoldottam.
2016. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk, ha anyuka nem borotválkozott meg, akkor az előkészítés során (beöntés előtt) leborotválják. Én inkább megcsináltam itthon, férjem meg ellenőrizte. Beöntés alatt láttam, hogy milyen borotvával csinálták volna. Nah azzal a lábamat nem borotválom meg, mert nyúz, kipattogok tőle stb, nem hogy a puncim közelébe engedtem volna vele bárkit is. :-)
2016. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, én beöntést sem kaptam soha. :)


Nyilván ez hozzáállás kérdése, meg hogy az adott kórházban mi a szokás (protokoll nem tudom van-e ezekről a lényegtelen dolgokról)

2016. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sote I.-en nem engedik neked, sőt, ha mégis le van szedve, ugye előtte este mondjuk, akkor is átmennek rajta, és nem ám a te szupertuti aloevera-s borotváddal, azzal szintén nem lehet (?), hanem vmi gagyival. nem volt kellemes:D
2016. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a SOTE I-en szültem a lányom. Mivel indított szülésem volt, tudtam, hogy mikor szülök, így előző este megcsináltam. De még így is "átmentek" rajta (valami gagyi borotvával, és szárazon), mert nem volt tökéletes.
2016. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol nem is borotválnak, tehát vagy szőrösen szülsz, vagy ahogy leborotváltad magadnak. Máshol kötelező, de ha előtte "rendbetetted", akkor nem borotválják le újra. Ahol én szültem, ott kötelező volt, de a szülésznő elfelejtette (és a beöntést is). A doki szólt neki, hogy "Ildikó, borotválást!" Hát ez cikibb volt, mintha előtte gyorsan lehúzza. Én nem csináltam meg otthon, mert a szülésfelkészítőn mondták, hogy a szülésznők úgyis megcsinálják. Akkor meg már nem akartam vele otthon szenvedni.


tehát a válasz: A kórházban a szülésznő borotvál (ha borotvál), de te előtte otthon megcsinálhatod, ha szeretnéd.

2016. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!