Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most hogy ha koponya fekvésű...

Most hogy ha koponya fekvésű de nem ekelodott be a buksija akkor Császár?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az lett ..9 ora vajudas utan is kitudta a szuleszno mozditani a buksijat! Nem ekelodott be,nagy is volt.Csaszar lett :) De ez majd akkor biztos szerintem ha mar szulnel!
2016. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elfolyt a magzatvíz és nincsenek fájásaid, biztosan... de egyébként majd megy lejjebb, alapesetben minden baba tudja a dolgát. Órák alatt is változhat.
2016. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az idővel kiderül.
2016. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Amikor a szülészeten voltam, az egyik kismama-társamnak úgy indult a vajúdás, hogy még teljesen fent volt a baba feje. Éjfél után megszületett természetes úton.
2016. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elfolyt a magzatvizem(felsõ burok repedés) és fájásom sem volt jó 20 órán keresztül. Mégsem lett császár. Fent volt a baba nagyon és nem jól volt fordulva hiába koponyavégū volt a fekvése. A magzatvíz elfolyástól számítva 29 óra múlva lett meg a gyerek, természetes szüléssel. Igaz h gondolkodtak már a mūtéten.

A vajúdás alatt simán beilleszkedhet a baba. Csak hosszabb folyamat.

2016. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam az lett. Koponyavégű volt, de nem ereszkedett le, nm is tágultam, pedig rengeteg oxyt kaptam, hat órán át voltak kétperces fájásaim, de semmi. Utóbb kiderült, azért nem indult el lefelé, mert a nyakán volt a köldökzsinór.
2016. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Indított szülésem volt, délután 2-kor repesztettek burkot,rám kötötték az oxit, este 7-kor még nem volt beékelődve a feje. Ezért fel sem kelhettem az ágyból, fájdalomcsillapítót sem kaphattam. (Hozzáteszem nem is igen tágultam, este 9-kor még csak 2 ujjnyi volt.) De nem lett császár, hüvelyi úton megszületett.
2016. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!