Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhsüllyedés? Egy hete szültem...

Méhsüllyedés? Egy hete szültem, nyomást érzek a medencében, hüvelyben főként vizeletürítéskor.

Figyelt kérdés

Egy hete szültem kb. 1,5 órás kitolással. A méhem 18 órás vajúdás után teljesen elfáradt, így elég sokat kellett erőlködni.

Lehet ennek következménye az említett tünet és ebből fakadó méhsüllyedés? Gátizomzat tornáztatása segíthet rajta? Vagy ez normális tünet hüvelyi szülés után és pár hét alatt helyreáll?



2016. jan. 21. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Okosabb dolog lenne hagyni a szervezeted regenerálódni. 1 HETE szültél...
2016. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fog javulni,nehogy már most elkezdj tornázni. Nekem pár hét alatt helyreállt, pedig aszittem úgy maradok. Volt hogy tüsszentéskot elcseppent pár csepp vizelet. Mire a 6 hetes kontrollra menni kellett már minden rendben volt.
2016. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam még tornázni, csak gondolkodom rajta, hogy segítene-e a 6 hét után.
2016. jan. 21. 16:55
 4/4 Picsusz ***** válasza:
Én is azt hittem,hogy méhsülyedésem van,mert folyamatos nyomásérzést éreztem odalent,fura volt.Elmentem dokihoz,azt mondta,hogy sima szülésnél ez természetes,majd helyre áll.És igaza lett,pár hét,és már el is múlt.Türelem.
2016. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!