Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a magzatvizet a hüvelyi folyástól?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Papírzsebkendőt betenni mint egy betétet és ha átázik kb fél óra vagy kevesebb alatt valószínű magzatvíz. Ha bírsz menni bármerre vagy van akit riassz lehet gyógyszertárban olyan betétet kapni ami - ha magzatvíz éri - elszíneződéssel jelzi. Ha pedig nagyon ijesztő minden akkor hívj mentőt azonnal, ha pedig egyébként is itt van az időd akkor fogd a táskádat és indulj. Minden jót kívánok!
2016. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legbiztonságosabban orvosi vizsgálattal. De valóban jó a Loritan betét is.
2016. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

A dokim azt mondta (és sajnos itt is olvastam ilyen esetet), hogy a Loritan a hüvelyi fertőzéstől (pl. gomba) is elszíneződhet, így nem biztos, hogy a legjobb megoldás.


Orvosi vizsgálatot javaslom, ha gyanakszol magzatvíz szivárgásra.


33hkm

2016. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, az a tuti!
2016. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a nyákdugó megy el, az is olyan, mintha a magzatvíz folyna (én pl ezért mentem be egy nappal korábban a kórházba anno). Szerintem laikusként képtelenség megállapítani mi az, ami folyik.
2016. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!