Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Klinikán bent aludhat...

Róbert Klinikán bent aludhat az apa?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. CSaládi szobának hívják, költsége fenn van a honlapon. Teljes ellátást is kap. A szobához privát fürdőszoba van.


Mindkét gyermekünk itt született, apa mindkettővel bent maradt velünk. Meg voltunk elégedve mindennel.

2016. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Mi most kezdtük el nézegetni(majd kérünk időpontot is látogatásra),de míg a Maternity-nél ezt külön hirdetik,náluk nem igazán láttam felsorolva.

Megkérdezhetem,hogy ki volt a szülésznőd/orvosod?

Meg voltál elégedve akkor az ellátáásal?

2016. jan. 28. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orvosunk miatt jöttünk ide, Dr. Dékány Ágnes. Szülésznő: Fantha Zsuzsa. Dúla: Kovács Judit.


Nagyon lelkiismeretes, támogató csapat volt.

Csak jót tudok róluk mesélni, nagyon kedves emberek. Érdemes megismerni őket :)

Tartanak ingyenes szülésfelkészítő beszélgetéseket a kórházban. Ők a természetes szülést támogatják, nem azonos a kórházi szülésfelkészítő beszélgetéssel. A szulnijo.hu oldalon tudsz még olvasgatni :)

2016. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én a maternityben leszek márc. elején, ott is családi szoba, férj velünk alhat. két dolog miatt nem a róbertet választottuk: a férj benn alvása külön be van (be volt?) árazva a honlapjukon, ami nekem kicsit visszatetsző volt, és mert erőltették a természetes szülést a kommunikációjukban, amikor megtekintettük a helyet (nekem nem lehet úgy szülnöm).


átküldöm priviben, hogy milyen volt a maternityn a szoba meg kórházbejárás, hátha hasznos lesz számodra.


a dr. rose-t is szerettük volna, mert 2 utcára lakunk tőle, de egyrészt drága, másrészt nem adnak 3 éjszakát, és csak egy dokijuk van állandóra. olyan...ambuláns szülés hely, ami oké lenne, de császárnál?:)


34hkm

2016. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!