Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+3 kismama vagyok. Ha...

39+3 kismama vagyok. Ha vasárnapig nem indul be a szülés beinditják. Nagyon félek ettöl. Valaki tud ajánlani valami praktikát ami beinditaná?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van valami oka annak, hogy betöltött 40 hétnél indítani akarják. Nem szoktak akkor még piszkálni. Hogy akarják indítani?
2016. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy jó szex beindíthatja a szülést ha el is élvezel
2016. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Séta, szex :) Reméljük úgy jönni fog magától. :)
2016. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van, aki 1-2 héttel is túlhordja. Miért indítják be?


Meleg fürdő, lépcsőzés, szex...de ha nem akar jönni a baba, akkor nem fog sajnos..


DRUKKOLOK!


35h km

2016. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos indítanák egyszerre? Én is vasárnapra voltam kiírva, terhességi cukros is voltam, de azt mondta a dokim, hogy kedden megnéz, és ha nincs gond, akkor csütörtökön kellett volna befeküdnöm és utána indították volna. Végül pont 39+3 naposan, este fél hétkor.folyt el.a vizem hirtelen, minden előjel nélkül. Séta, szex nem.art, azzal.próbálkozhattok.
2016. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sok séta, mozgás, lépcsőzés, szex, fahéj, tonik...

nekem ezeket mondta a szülésznőm...a bábakoktélt kifejezetten ellenjavalta!

2016. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb lányomnál mi is mindennel próbálkoztunk, sajnos hiába. Ha még nincs kész rá a baba, addig nem indul. Végül nekem vártak, 41+6 hetesen indították be a szülést. A gyerekorvos azt mondta, hogy nincs túlhordva a gyerek. Vagyis nagyon el volt számolva. Szorítok, hogy minél hamarabb meginduljon :)
2016. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én minden praktikát kipróbáltam, egyszer, aztán felhagytam mindennel, mert beláttam, nem rajtam múlik. Nekem holnap indítják de én már 41 hetes vagyok. Nem kell félj, jó kezekben leszel.
2016. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért akarják ilyen hamar beindítani.

Én 39+2 hetes vagyok, jővő hétfőre kiírva, de csak jővőhét pénteken indítják be, ha addig nincs baba. Akkor is azért, mert másnap elutazik a doki. Ha akarom még várhatnánk plusz 4 napot, de akkor másnál kéne szülnöm. Remélem azért meglesz magától jővő péntekig. :)

2016. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én inkább megnyugtatni szeretnélek, hogy ne félj annyira az inditott szüléstől! Nekem a második szülésemet inditották méhszájérlelővel, és képzeld, gyönyörű, zavartalan, gyors és álomszülésem lett! Sokkal jobb élmény volt, mint az első, ami magától indult meg. És vannak konkrét előnyei: össze tudsz készülni, tudod, mikor indulj, kire bizd esetleg a kistestvért, és fel tudsz lélekben készülni! Persze biztos szeretnéd, hogy magától meginduljon addig, de szerintem lehet szép szülésed akkor is, ha inditják! Minden jót, remélem minden rendben lesz!
2016. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!