Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért mozog kevesebbet?

Miért mozog kevesebbet?

Figyelt kérdés

39+3 hkm vagyok. Eddig nagyon aktív volt a babu. Szinte minden percben fészkelődött. De tegnap óta ez nagyon vissza esett.. éreztem mozogni többször is, de csak éppenhogy, és csak nagy ritkán mozdult meg. Ez mitől lehet ez a vissza esés? Hívjam fel az orvosom?

Meg szülés megindulásnál mindig egyszerre folyik el a magzatvíz, vagy lehet szivárgás is? Mert ez is tegnap óta van, hogy ilyen vizesebb, folyékonyabb folyásom van.



2016. febr. 20. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Van mikor a szülés előtti napokban nem mozog úgy a baba de ez sem törvényszerű, én pl nem tapasztaltam. Tegnap hidegfront volt, ma már nincs. De ha újra aktivizálja magát akkor ez is lehet.

De ha rendesen mozog csak kevesebbet, akkor rendben van. Ha maximum nagyon gyenge mozgást tapasztalsz akkor nem árt egy NST.

Magzatvíz szivároghat is, attól függ, hogy hol reped meg. Nekem bejött a Loritan tesztbetét, csak folyás volt de bakteriális fertőzés miatt adhat fals pozitív eredményt viszont nyilván arról is jó tudni úgyhogy csak ajánlani tudom. Lehet magzatvíz viszont a folyás nekem is több lett az utolsó időben.

Egyébként én többször mentem kórházba utólag gyakran feleslegesen de én azt mondom inkább 100x feleslegesen, mint egyszer későn. Legalább megnyugodva mentem haza mindig. Ha aggódsz, akkor inkább menj be, minthogy otthon idegeskedj.

2016. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
baba készül szülésre,vagy front van
2016. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!