Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Medve László (nyháza)...

Dr. Medve László (nyháza) mennyit kér ha kér egy szülésért?

Figyelt kérdés
Ha hozzájársz terhesgondozásra akkor külön szólnikell neki hogy nállaszülnél?
2016. ápr. 21. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Maci Laci:)
2016. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, Dr Maci Laci :) Én nem nála szültem,de úgy hallottam nincsen konkrét tarifa,adsz amennyit akarsz.Mond neki,hogy szeretnél nála szülni,de gondolom egyértelmű lesz neki,ha hozzá jársz.
2016. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Terhesgondozásra hozzá szeretnék járni de nem feltètlenűl akarok fogadott orvosnál szűlni.Még csak most keresek Dokit.Mensi alapján dec 29én lennék kiirva és ugye az nem biztos h.nem elötte karikor vagy nem e szilvesuterkor indulbe a szülés.Akkor tuti nemjön be senki de ne is jöjjön mert már tuti ivott némi alkoholt.
2016. ápr. 21. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktak piálni,ha tudják,hogy mindenórás kismama van :) én nem szülnék ügyeletesnél de te tudod.
2016. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elsőt is ügyeletesnél szültem.És ugy bántak velem mint egy királynővel.
2016. ápr. 21. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nehezen hiszem.Tudod...szülni nem lehet úrinőként amúgy sem ;)
2016. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el.Igaz aznap csak én szültem.A két szülésznő a két oldalamon az orvos meg a lábamnál ült az elejétöl a végéig.A kádtol a labda,bordásfal mindent felajánlottak az anesszteziologus is sokat benèzett hogy biztos nem kell èrzéstelenitő?
2016. ápr. 22. 06:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az ilyesmi ritka,de örülök.Valszeg ha nem egyedül szültél volna akkor nem így lett volna,de lényeg,hogy jól alakult.
2016. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!