Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak Kelenvölgyi Anikó szülésznőről, a János Kórházban? Kérem, aki nála szült, írja meg a véleményét!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Anikó egy szuper csaj, egy szuper szülésznő! Már a megismerkedésünkkor megnyert a közvetlenségével és őszinteségével. Szakmai magabiztossága megnyugtatóan hatott. A szülőszobán végzett teljesítménye pedig lenyűgöző volt! Nem gondoltam volna, hogy a szülésznői segítség ennyire kell azokban a nehéz órákban, ennyire nélkülözhetetlen abban az elvarázsolt, szinte tudattalan állapotban. Mindhármunkkal (velem, a picivel pocin belül és kívül, és a párommal) egyszerre foglalkozott oly természetes módon, mintha egy baráti összejövetelen lettünk volna. Miközben figyelte az állapotunkat a babócával, segített a vajúdásban, kellemes beszélgetéssel terelte el a figyelmem a fájások szünetében. Amikor pedig komolyra fordultak az események, a kitolási szakasznál, határozottan, remekül instruált. Szakszerűen kisegítette a kislányomat, de előtte még arra is gondja volt, hogy szóljon a páromnak, feltétlenül fényképezzen, amikor még csak egy kis hajas fejbúb volt látható. A leánykámat ellátás után letörölve rakta a mellkasomra. A varrást követően pedig olyan klasszul a mellemre tette szopizni a picurt, hogy nem lett gondom a szoptatással a továbbiakban. Kérés nélkül félhomályban dolgoztak Elekes doktorral, amiért külön hálás vagyok, mert így kevésbé éreztem magam kiszolgáltatottnak, jobban tudtam befelé figyelni, koncentrálni.

Egyszóval le a kalappal Anikó előtt, le a kalappal a szülésznők előtt, akik akár éppen fogadottan, akár nem, de mindenképpen elhivatottan, szívből, szeretettel végzik a munkájukat, és ezzel teszik még szebbé és örömtelibbé a mi kis kincsünk világrajövetelét.

2010. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de szép volt az előző válasz:) no én őt nem ismerem, mert Gombos Katival szültem, de fentieket tudnám őróla is mondani, ő is aranyat ér, a legfényesebbet :)
2010. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes választ. Én a napokban fogok találkozni vele, de már a telefonban nagyon szimpatikus volt. Csak érdekelt, hogy helyes-e az első benyomásom róla :) Eddig még gondolkodtam, hogy János, vagy Telki, mert nekem is Elekes doki az orvosom, de most már biztos, hogy a Jánosban szülök.
2010. ápr. 7. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Jól választottál! A szülőszoba olyan, mint egy wellness szállodai szoba, majd meglátod! Nem hiszem, hogy a Telkiben ennél klasszabb lenne.

Könnyű, gyors, szép szülést kívánok neked!

2010. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!