Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Átnéznétek a listám, hogy...

Átnéznétek a listám, hogy kihagytam-e valamit?

Figyelt kérdés

Bejelentkezéshez:

kiskönyv

leletek

TB kártya

személyi

lakcím kártya


Ruha:

hálóing/pizsama (2)

haskötő

köntös

papucs

zokni (2)

bugyi (10)


Tisztálkodás:

Always éjszakai betét (2 csomag)

WC papír

fésű

tusfürdő

sampon

balzsam

szappan

kézfertőtlenítő

törölköző

fogkefe

fogkrém

hajgumi

hajcsat


Egyéb:

telefon+töltő

E-book

MP4

fényképezőgép

Algopyrin

toll

füzet/papír

szemvédő

füldugó

fertőtlenítős törlőkendő

melltartóbetét

papírzsepi

ajakbalzsam

borotva

hazamenős ruha

pénztárca (+pénz)


Evéshez:

evőeszköz

pohár

bögre

víz

szendvicsek

sós rágcsa

szalvéta

csoki


Babának:

textilpelus (3)

pelenka (1 csomag)

body (2)

rugi

kocsikabát/kardigán

sapka

takaró

felső (2)

nadrág (2)

zokni (2)

autósülés

cumisüveg (2)

tápszer

babavíz


Apának:

váltás ruha

papucs

telefon+töltő


2016. ápr. 28. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja,hogy mit kell vinni,és mi az amit adnak.Szerintem inkább érdeklődd meg ott.Mert én látok itt olyan dolgokat,amiket feleslegesnek tartok,meg nem értem,nem opció a szoptatás?
2016. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Házassági anyakönyvi kivonat nem kell? Nekünk kellett az apasági. Babának ennyi minden kell? Kórházba kardigán meg kocsikabát? Szerintem ezeket elég ha a párod beviszi utolsó nap ha mentek haza meg ha kell egyáltalán. Esetleg még a wcre papír ülőke :)
2016. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem, tápszeres baba lesz már az elejétől. (De ebbe ha lehet nem mennék bele, nem akarok vitát.)
2016. ápr. 28. 18:53
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyunk házasok milyen iratok kellenek?
2016. ápr. 28. 18:53
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam faggatózni.Nekem édes mindegy ki hogy etet.Viszont eddig ahány kórházat láttam,mindenhol pohárból etették a babákat,és a kórházi készletből használtak tápszert.Ruhát is a legtöbb helyen adnak,és csak a hazameneteles ruhát kell az apának bevinni.Viszont az autósülés felesleges.Nem tudom,hogy hol fogsz szülni,de nem mindenhol van kapacitás tárolni.Meg én az éjszakai betét helyett inkontinencia betétet ajánlanék.Én is éjszakait vittem,de durván véreztem 2 nap.Nem lehet tudni milyen lesz.
2016. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Apasàgi nyilatkozat ha nem vagytok hàzasok. Tena lady-re is szükséged lesz, legalàbbis első 2 nap szerintem a betétet 5 percenként cserélhetnéd. Apa ha bent lesz a szülésnél kérdezd meg kell-e ruhàt venni vagy adnak. Én több textilpelenkàt vittem. Cumisüveg, tàpszer, bababíz minek? Autósülés is ràér hazamenetelkor. Kérdezd meg kell-e popsikrém és törlőkendő. Füldugó??? Minek???
2016. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Apasági nyilatkozat kell.Ha az nincs,automatikusan a te nevedre anyakönyvezik.
2016. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekünk a törlőkendőt,popsi krémet és a köldökcsonk ellátáshoz szükséges dolgokat vinni kellett,nem adtak.De kérdezd meg ahol szülsz.
2016. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az éjszakai betétet vedd ki a csomagból és tegyél bele tena lady-t. Az éjszakai betét semmit sem fog érni.
2016. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
6os, írta hogy tápszeres lesz. Én visszagondolva örültem volna füldugónak, szegény szobatársam 2 napig vajúdott és úgy horkolt hogy hajnali 3kor kimentem könyvet olvasni :D de még úgy is zavart. Szóval alváshoz nem rossz.
2016. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!