Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaposvári szülészetről tudnáto...

Kaposvári szülészetről tudnátok nekem véleményt irni?! Legyen az pozitív vagy negatív

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom , hogy belinkelted! Ezek én is megtalaltam, viszont frissebb infórmáciöt szerettem volna
2016. ápr. 30. 04:54
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Tegnap tettem fel a kérdést. Érkeztek már válaszok. Én még mindig őrlődöm, mindig hall az ember pozitív és negatív véleményeket is, bár ez esetben a negatív sajnos több :( Szerintem ha van egy jó orvosod, akiben megbízol, és találsz egy jó szülésznőt, nagy gond nem lehet...

2016. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es :)

Orvosom van aki valóban jó ! Szülésznőt nem fogadtam. Elolvastam a kommenteket a kérdésedre nalam is úgyan ez a helyzet senki nem mondott semmi konkrétumot csak azt , hogy ne itt szüljek mert igénytelen és fertőző.Sokra nem mentem ezekkel az infórmációkkal .. en marcali es kvar kozott gondolkozom , de kvar abból a szempontból jobb hogy közelebb lakóhelyemhez ha jön az idő , marcali viszont barátságosabb.

Te hányadik hétben vagy ? :)

2016. máj. 1. 06:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van orvosod, szerintem kevésbé kell elveszettnek érezned magad :) én is még a szülésznő választás előtt állok. Még csak a 20. hétben vagyok, de nagyon gyorsan megy az idő...

Marcalit nem ismerem, Szigetvárt nagyon sokan ajánlották, és Siófokról is hallottam jó véleményeket.

A fertőzésekről... azt hallottam, hogy a férges zuhanyzós sztori pl. azért eléggé el van túlozva. Én nem a gyermekágyas osztályon, hanem a nőgyógyászati részen voltam egy éjszakát, valóban elég korszerűtlen, főleg a többi, felújított részhez képest, de ki lehetett bírni. Ha van fertőtlenítő kendő nálad, az nagy megnyugvás :)

Persze én alapból utálom a kórházakat, így szerintem a luxus magánklinikáról is minél előbb hazaszöknék. :)

Te hány hetes vagy?

2016. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!