Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült idén valaki a Szent...

Szült idén valaki a Szent István kórházban? Megosztanátok tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekel arról, mennyire volt természetes a szülés. Mennyire hagyták, hogy magától menjen a folyamat? Kifejezetten érdekelne olyanok tapasztalata akiknek csak fogadott szülésznőjük volt. Aki dúlával szült, azok tapasztalatait is szeretném kérni!

2016. máj. 28. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly szültem, fogadott orvossal. Indították 40 hét +4 naposan. Utánna kétszer kaptam oxitocinos infuzíót, először, hogy legyenek fájásaim, utánna hogy gyorsabban haladjunk. Én egyáltalán nem bántam, hogy nem hagytak még pár órát szenvedni. Így reggel 9 kor burokrepesztés, délután 5 kor megérkezett. Szülésznőm, bár nem volt fogadott, fantasztikus volt, hálás vagyok neki.
2016. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy le írtad, ez pont nem az a természetes volt, amire én vágyom. Megkérdezhetem miért indítottak 40+4 napon? Miért nem vártak tovább?
2016. máj. 30. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki volt az orvosod első?
2016. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért indították, mert én szerettem volna ha már kint lenne. Természetesen is beindult volna valószínüleg néhány napon belül, már 3 cm-re nyitva voltam. Nincs túl közel a kórház hozzánk, így nem tudtunk volna túl gyorsan beérni. A súlyát uhn is nagyra becsülték 4kg fölött született. Engem nem zavart hogy egy kissé beleavatkoztrak a természetes folkyamatokba
2016. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldtem. Szóval nekem jó volt így. Lehet hogy ha várunk pár napot akkor sem tágulok jobban, és a túlhordásnak is vannak veszélyei.
2016. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!