Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Salgótarjánban keresnék jó...

Salgótarjánban keresnék jó nőgyógyászt? Milyen ott szülni?

Figyelt kérdés
Márkus Lászlón gondolkozom, ő kedvesnek tűnt.
2010. ápr. 11. 09:35
 1/3 anonim válasza:
45%
Barátnőm márciusban szült Pasztuhov-nál.Ő nagyon meg volt vele elégedve,és szerintem is szimpatikus embernek tűnik:)
2010. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyetlen orvost tudok jó szívvel ajánlani: dr. Umeh. Szülész-nőgyógyász főorvos.

Nagyon rendes, barátságos. Óvatosan vizsgál, ami nekem fontos volt. Oldja az ember feszültségét, én pl nagyon félős vagyok, de Ő mindig megnevettet és sokszor észre sem veszem hogy épp vizsgál. Bármit lehet Tőle kérdezni, nem nézi "hülyének" az embert. Meg lehet Vele mindent beszélni. Én a terhesség legelejétől járok Hozzá, havonta 1x kell menni. Most vagyok 30 hetes. Egy alkalom 5.000 Ft. Tehát nem a drága orvosok közé tartozik. Ettől függetlenül nagyon tapasztalt és jó orvos.

Az sztk-ban van magánrendelése, kedden és csütörtökön délután 4 és 6 között. Nem kell előre bejelentkezni. Én jó szívvel ajánlom Őt.

Unokatestvérem Nála szült 2 éve, én is azért választottam Őt, mert ódákat zengett Róla :)


Én is itt fogok szülni Salgótarjánban, júniusban.

Ha gondolod, írj privit nyugodtan.

2010. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első szülésem Pasztuhovnál volt de egész vajudás alatt rám sem nézett,a második terhességem alatt már Dr.Horváth Imréhez jártam ő végig nagyon rendes volt,és hajnalban bejött otthonról amikor beindult a szülésem.Márkus Lászlót onnan ismerem amikor kórházban voltam a terhességem alatt és ő is nagyon kedves és segítőkész orvos.Én kettőjüket tudom ajánlani Horváth vagy Márkus!
2010. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!