Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyöngyösi Bugát Pál kórházban...

Gyöngyösi Bugát Pál kórházban ajánlanátok jó szülésznőt?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd mindenkinek más szimpatikus. Ha van időd menj be körbevezetnek és tudsz "ismerkedni". Mindenkinek más a habitusa, stílusa, hogy neked mi jön be azt nem tudhatja itt senki. Nekem az elsőnél nem volt fogadottam, pont emiatt mert nem tudtam ki milyen. Mivel pont műszakváltáskor szültem, így elég sok mindenki foglalkozott velem felváltva. Egyikre sem lehet panaszom. De végül az egyik szülésznővel jó kapcsolatban maradtunk, így a másodiknál már evidens volt, hogy ő jön be. És a harmadiknál is segít majd. De mondom nekem egyikről sincs jó vagy rossz véleményem, mert velem mindegyik nagyon rendes volt mindkétszer míg benn voltam.
2016. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andreanak válasza:
Én megjártam...fogadtam egyet.azzal a kéréssel,hogy gátvédelemmel szülök.3 gyereknél már szégyen az orvosra nézve,ha ezt nem teljesíti.Sajnos maga a szülésznő tolta oda az "orvosnak" az ollót,annak ellenére,hogy tiltakoztam a beavatkozás ellen.ez bizony szülészeti erőszak.Ennek tudatában keress szülésznőt,és orvost....
2016. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!