Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra a kórházba...

Szülés utánra a kórházba milyen betétet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem használtam eddig betétet,csak tampont,ezért a segítségeteket szeretném kérni,hogy milyen betétet érdemes bekészíteni a korházi csomagba?

2016. jún. 9. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem első pár napra a Chicco szülés utáni betétje vált be. Kb a 3. naptól már elég volt a sima éjszakai is. Ez is emberfüggő. De szerintem ebben a kérdésben jó, ha túlbiztosítod magad, kisebb bosszúság, ha nem kell és megmarad, mintha szükség lenne rá.
2016. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is vettem Chicco-t, de az első szülésnél 1 napig, a másodiknál pedig egyáltalán nem volt rá szükség.

Viszont a dm-ben ajánlottak egy Jessa terméket, ami kifejezetten erre való, na az szuper volt, pont megfelelő nedvszívó, méretű stb.

2016. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a DM-es Jessa-bol vettem a legeslegnagyobbat - talán piros, extra lang?, ami szárnyas is.

A szárny nélküli nekem összegyűrődött és ki is folyt.

Első nap tettem be még rá egy köteg papírt is, amit kértem a nővértől.Az nagyon jó ötlet volt.

Egyébként minden pisiléskor cserélve nekem teljesen jó volt.

Kaptam Chicco-t is a második szülésemnél megmaradtat ajándékba, de az annyira vastag, közlekedni nem jó vele.

2016. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a dm-es inkontinencia bugyipelenkát vettem, mert így nem voltak olyan gondok, hogy visszafordul a betét, vagy elcsúszik, és tök jó is volt, nem kellett azon aggódnom, hogyan fekszek. A gátvarrásom jó nagy volt, nem ragadt bele, nem bántotta. De azért betegalátétet is vittem, de az nem lett koszos.
2016. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az always éjszakai betéte elegendő volt.
2016. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

DM Jessa inkontinencia betétet használtam szülések után mindig. Ahogy csökkent a vérzés, váltottam normális szárnyas betétre, éjszakára mindig picit nagyobb kell eleinte.

A harmadik babámnál kaptam ajándékba egy bontott csomag TENA-t, amiről annyi ódát zeng mindenki, gondoltam, most nekem is luxusban lesz részem, hát alig vártam hogy elfogyjon...

2016. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek!😊
2016. jún. 10. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
En tena ladyt vettem , nem a bugyisat, hanem a legnagyobb meretut ami olyan mint az always pl, meg egy normal meretut. Fogalmam sincs h jo lesz-e. Mára vagyok kiirva. Megirom mindenkeppen h bevallt-e :) Kellemes babavárást :)
2016. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!