Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák amikor mentetek...

Anyukák amikor mentetek szülni ki mit vitt be a kórházba mennyivel előtte pakoltátok össze a csomagot?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnél magzatvíz szivárgás közben pakoltam be 38+5 naposan, csak a ruháimat, evőeszközöket, tisztàlkodó szereket, minden màst màsnap akartunk megvenni, így ezeket a párom vette meg és hozta be mikor màr megszületett a baba.

A màsodiknál a 37. héten már a csomag 80%-a készen volt, vègül a kiírt napon előre megbeszélten (egészségügyi ok miatt) indítottàk, úgyhogy előző este màr minden bent volt.

2016. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnél 36.hétre mindent bepakoltam. 38.héten mentem szülni.

Màsodikkal egy óràval a kórhàzba indulàs előtt dobàltam be ami kell. 4 óra múlva született a lànyom szintén 38.héten.


Amit vittem 2 csomag always éjszakai betét, 2 hàlóing,zsepi,wc papìr, pohàr,evőeszköz,wc ülőke, pelus,popsitörlő, babaruha, popsikrém, leggings,szoptatós melltartó és póló,tusfürdő sampon,törölköző, egy pulcsi.

Kb ez volt a csomagban.

2016. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

35. héten összepakoltam, mert volt egy 1 hetes külföldi utam, és biztos ami biztos fel akartam mindenre készülni.

Szerencsére időben, 39+5 indult a szülés, magzatvíz szivárgással, és akkor csak meg kellett ragadni a csomagot :)


Volt benne SOK bugyi, 2-3 hálóing, Tena betét, tusfürdő, sampon, fogkefe, 2 törölköző (jó hogy 2 volt, mert egyiket vajúdás közben használtam zuhanyzásnál), papucs, zokni, melltartó betét, kényelmes sport és szoptatós melltartók, telefontöltő, ásványvíz, 1-2 müzliszelet meg csoki Apának, meg a babának egy hazajövős ruha. (A babának minden mást adtak a kórházban.)


Utána még a szoptatós párnát hozta be a férjem másnap, azt hiszem, alapvetően jól pakoltunk.

2016. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Taxi. Mi ketten mentünk a férjemmel, mert ő is benn volt végig (a kórházban is), így viszonylag sok csomagunk volt. Két kisebb bőrönd.


Az én csomagom a 36. hétre lett kész, az övé a 37. hétre, 38+3-on szültem.

2016. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb mint 2 hetem van papírforma szerint. Kb 1 hete van kész a csomag. Igaz pár babaruhat tegnap tettem be de de amúgy a múlt héten pakoltam be mindent.


Nekem: fogkefe fogkrem tusfurdo sampon betét bugyik, rovidnacis pizsik, torcsi, smink, dezodor.


Babának pelus popsikrem törlőkendő pár body. Mivel 3.baba és mindkettőnél így volt így tápszert is viszünk. Babának meg kis plüss takaró.

Nagyjából ennyi.

Érdemes 2 csomagba pakolni. Egyikben a szuloszobas cuccok legyenek egyben törölköző tusfurdo betét pl. És másik csomagban már a benti pár napra a dolgok plusz a babás holmik.

2016. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!