Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Bajcsyban hány ágyas szobák...

A Bajcsyban hány ágyas szobák vannak? Érdemes fizetni a 2 ágyasért?

Figyelt kérdés
Nem zavaró, hogy mindenki rokona bejöhet a szobába? Lehet így pihenni?

2016. jún. 30. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Kétágyas szobában voltam (decemberben szültem )

2 napig egyedül voltam az utolsó este lett egy szobatársam

Másnap jöttek a rokonok de nem zavart ha látták h nyűgös a pici akkor inkább kimentek vagy etetés elott megkértem őket

A többi szobát nem tudom h milyen

2016. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 2 ágyasban voltam. Közös volt a fürdő egy másik szobával. Minden rendben volt. Ha nem lett volna hely a szülészeten, csak kint a nőgyógyászaton, akkor fizettem volna. Ezt ráérsz már akkor eldönteni. De azt vettem észre, hogy akinek van szülésznője, annak igyekszik jó helyet biztosítani.
2016. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Engem kérdeztek, akarok-e fizetősbe menni. Kérdeztem a szülésznőt, az ingyenesben milyenek a szobatársak, azt mondta, az egyik nála szült, őt ismeri, jó fejnek tűnnek, így mentem. Nem bántam meg, a szoba tökéletes volt, a fürdőt sűrűn takarítják, nem volt vészes sosem, de így is vittem persze mindig fertőtlenítőt a WC-hez. Egyedül az rossz, hogy nem nagyon szellőzik a zuhanyzó, így elég párás volt, ez nem tudom, jobb-e a fizetős szobákban.


Az ágyak motorosan állíthatóak itt is, egy asztal, 3 szék, mindenkinek éjjeli szekrény, és egy polcos rész van.


A rokonokkal simán meg lehet beszélni szerintem, ha szoptatni vagy aludni akarsz, mivel a babákat is vihetik magukkal a folyosóra, csak annyi, hogy ott nem vehetik kézbe. Nálunk nem volt vészes, rokonság csak rövidebb időre jött mindenkihez, hosszabb időre csak az apukák maradtak.


Én nem bántam meg, jó volt így, csupa normális nőt kaptam szobatársnak. :)


Pihenni nem nagyon fogsz, de az nem a rokonokon múlik. Reggel 6-kor kapod vissza a babát, ha leadtad éjjelre, ha nem, akkor meg azért nem alszol jól. :) Nem sokkal később jön a lázmérős nővérke, majd a vizit, reggeli, takarítónő, ebéd, megint takarítás, nyilván lesznek délután látogatók, aztán hozzák a vacsorát, az étkezések után kb. 20-30 perccel jönnek a tálakért, este 7-re viszed fürdetni a kicsit a csecsemősökhöz, közben meg szoptatsz, altatsz, ringatsz, viszed szoptatás miatt mérni a babát, gyerekorvosi vizitekre, vizsgálatokra, vérvételre, mész fejni stb. Én az első 2,5 napból, azaz 60 órából, ami a vajúdás kezdetétől telt el, 3 órát aludtam.

2016. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én kétágyast kértem az elsőnél,most is azt fogok ott több időt bent lehet a férjem és a lányom,kényelmesebben vagyunk, diszkrétebb a szoptatás,kevesebben használják a fürdőt
2016. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Tavaly a Bajcsyban szültem. 2 ágyast kaptam.

Az első szobatársam férje mindig bent volt, de nagyon tekintettel volt rám, kiment, ha szoptattam, beszélgettünk.

A 2. szobatársam császáros volt, ezért az anya és a férje már reggel 8-tól este 9-ig(!) voltak bent, azt hittem, hogy fogom magam és hazatolom a gyereket a kis bevásárlókocsijában. Hozzáteszem, ahogy kitolták a nőt a műtőből, egy órára rá megjelentek a rokonok gyerekestől-mindenestől, legalább 2 órát voltak ott. Nem kisebbség volt! Szó szerint leszarták, hogy van egy másik anyuka is (én), aki nem tud ráhangolódni a babájára és ott sír, hogy nem tudja szoptatni, mert nincs tej. 2 óra múlva pedig jött a váltás. Szinte én éreztem magam kellemetlenül, hogy útban vagyunk.


Összesítve a kórház nagyon jó, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt, de ez az egyetlen defektje, hogy bárki bármeddig bemehet látogatni. Az üvegfalas megoldás jobb lenne.


Mindegy, hogy 2 vagy 4 ágyasba mész, ha kifogsz egy ilyen családot, azt is megbánod, hogy te megszülettél. Borzasztó. Biztos vagyok benne, hogy egy 4 ágyasban nem volt ekkora forgalom.

2016. júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hete szültem. 3 ágyas szobába.

Igazából mindent leírtak előttem.

Ha szóltam kimentek a látogatók, sőt a szoba társam felhívta a férjét, hogy még ne menjen vissza (mert szoptattam) . Mindenki nagyon rendes, és sokat segítenek. Volt mondjuk egy csecsemős (fiatal csaj volt) aki baromira nem volt szimpi, úgy csinált mintha első gyereknél mindent kéne tudnom, ő meg már vagy hatot felnevelt volna. Ezt leszámítva jó volt minden

2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!