Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt, akinek csak szüléskor...

Volt, akinek csak szüléskor illeszkedett be a baba feje?

Figyelt kérdés

Júl 3ra voltam kiírva, 5én befektettek a kórházba, mert h harántban van a baba. 6ára visszafordult fejre, de nem illeszkedett be. Máig, 8ig kaptam időt, ha máig nem illeszkedik, császár. Ma megnézték, ugyanaz van, lent van a feje, de nem illeszkedik. Aszonta, max még hétfőig várhatunk, mert addigra túllépem az 1 hetet. Most 40+5 napos vagyok, hétfőn kezdem a 41.ket. A doki szerint nincs remény sok, de mivel ittbent vagyok, ìgy ad esélyt. Első baba amúgy.

Volt vki hasonló cipőben? Vannak bíztató történeteitek?



2016. júl. 8. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, közvetlenül szüléskor, de nekem már a második gyerekem született akkor.
2016. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Indították és két órával később is még dőlt belőlem a magzatvíz. Erre azt mondták, hogy lehetetlen, mert a fejének el kellene zárnia az utat. De aztán simán megszületett.
2016. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm így volt, majdnem 42. héten megindították, nagyon nehéz szülése volt, de "kivarázsolták" belőle nagy nehezen. Sógörnőmnek se illeszkedett, megpróbálták, de hosszas szenvedés után császár lett. Én rettegek a császártól de ilyen esetben jobban örülnék neki. Szóval ha a doki császárt javasol, valószínűleg tapasztalatból mondja, mert sok esetben nem véletlenül nem illeszkedik be.
2016. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is igy voltam. Mar vajudtam javaban, a babam feje (2. Baba) meg mindig nem illeszkedett be, nem jott lejjebb. Karabban mar burkot repesztettek es meg is katatereztek, mondvan hatha a teli holyag miatt nem tud lejjebb jonni a babam. (!) ez sem segitett. Oxitocin az folyamatosan ment belem es no-spa inekciokat is kaptam, h lazitsak az izmaimat.

Ami vegul hatott, hogy oldalt fekve kellett vajudnom. 2 fajas erejeig jobb, majd 2 fajas erejeig bal oldalon. Szoval igy kellett forgolodnom. (szornyu volt)

Vegul 4 ora alatt csak kibujt a kis Tündérkém! :-D (mar 7 honapja ennek)

Esetleg te is probalj meg oldalt fekudni es valtogasd a jobb es bal oldalt, hatha ennek hatasara beilleszkedik.


Konnyu szulest kivanok!

2016. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!