Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok ajánlani olyan orvost...

Tudtok ajánlani olyan orvost Budapesten, aki bevállal 4. császárt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet annyira nehéz ilyet találni. Ma már ha a körülmények és az egészséged engedi, akkor lehet negyedik császár is. Nem annyira ritkaság.

Nekem amúgy három gyerekem van, mind császárral születtek, a dokim felajánlotta a műtét alatti elkötést, de nem kértem belőle, mert nem tudhatom, hogy elkap-e a vágy valamikor egy újabb babára.

2016. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én orvosomnak van 6 császáros anyukája is, szóval ő biztos. csak magánrendelése van. így is érdekel?
2016. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek 5 császárja volt.

Moustafa volt a dokija. Közelebbi elérhetőséget nem tudok.


[link]

2016. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszer teherbe estél negyedszerre is, akkor bizonyára nem hagynak az utcán szülni, hanem ellátnak és levezénylik a negyedik császárt is.

Én olyan helyre mennék, ahol felkészültek minden szempontból, az esetleges komplikációkra is. Pl SOTE.

2016. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ideális esetben 5 császárt simán engednek. Nyilván több a komplikáció lehetősége, de akkor sem végeznek kényszerabortuszt, ha a 10. császárodra készülsz. Legfeljebb nem örülnek.
2016. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem vagyok terhes,nem is ugranék csak úgy bele,ezért is keresek dokit..
2016. júl. 11. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!