Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítség, ez már a szülés? 35hkm

Segítség, ez már a szülés? 35hkm

Figyelt kérdés

Tegnap volt pár jóslóm és ma is, de most nagyon görcsölök. 1 órája mérem a fájásokat, 30-60 másodpercig tartanak, és 2-15 percenként jönnek. Nagyon fáj néhány, néha már sírok is annyira fáj. Most éppen jobb, mint volt, de még mindig fáj, de már nem annyira, hogy sírjak miatta.

A férjem nincs itthon, nincs aki bevigyen kórházba, maximum a mentőket hívhatom, ezért ha ez esetleg csak "téves riasztás" akkor nem hívnám ki őket.

Mit csináljak? Ez el fog múlni nemsokára? 1 hete voltam dokinál, C2100 volt a méhszájam.

Első baba, nem tudom mit kéne éreznem, nagyon félek!

35hkm


2016. júl. 16. 15:41
 1/8 anonim válasza:
Hívd fel az úgy et életé,, vagy a mentőket es mond el nekik amit ide le irtal, ok tudni fogjak hogy mi ez
2016. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is első babás kismama vagyok, 35/36. hétben. Igy tapasztalattal nem tudok segíteni.

De a helyedben bemennék a kórházba. Inkább feleslegesen menj be, mont kéne, de ne menj be.

Nyugodtan hívd fel a mentőket.

2016. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le.Ha elmúlik akkor jósló,ha nem,akkor irány a kórház.Egyébként nekem 2 napig volt ez,és utána elfolyt a víz.De én már a terminus végén voltam.
2016. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívj mentőt.
2016. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Bementél a kh-ba? Majd írd meg, mi volt! Bár szerintem ez még nem szülés.
2016. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A végén nem mentem be, magnézium és forró fürdő után kicsit jobb lett, de még most is érzem néha. Hétfőn megyek orvoshoz, megkérdezem hogy szerinte mi volt ez.
2016. júl. 16. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolunk, azért majd írj, mit mondott az orvos!
2016. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
C1110 lett a méhszájam a jóslóktól, a doki szerint akár már jövő héten szülhetek. Azt mondta hogy ha legközelebb ilyen van, ilyen erős görcsök, akkor várjak amíg rendszereződnek, mert az már a szülés lesz valószínűleg.
2016. júl. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!