Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szex tényleg beindíthatja a...

A szex tényleg beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok, és az elmúlt hetekben nem sokat voltunk együtt a férjemmel, mert minden együttlét után görcsöltem. de magnéziumra elmúltak a görcsök. ha most együtt lennénk a férjemmel megint, akkor az beindíthatná a szülést? van akinek így indult meg a szülése? elfolyhat a magzatvíz a szextől? vagy csak görcsöket okoz?
2016. júl. 25. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy a méhszájam 1110 a 35. hét óta
2016. júl. 25. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
MegindítHATja, igen. De nem biztos. Habár ha nyitva a méhszájad, akkor még esélyesebb. Nem feltétlen a magzatburok repedne meg, hanem inkább kijjebb nyílik a méhszáj tőle, és jönnek a fájások, stb. Persze nem biztos, hogy így lenne. Dehát ha már 37 hetes vagy és nem bánod, akkor nem lenne gond. Ja és igen, ismerek olyat, aki együttlét után még aznap megszült.
2016. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 narancs223 ***** válasza:
37hetesen még semmi .. pedig mi is csináltuk :-(
2016. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi végig szexeltünk. majdnem 41 hetesen szültem de nem a szex inditotta:)

De nővéremnek igen. 38.héten. Visszatartották..

2016. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!