Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden Dr Nógrády Miklós...

Szegeden Dr Nógrády Miklós menniért vállal szülést?

Figyelt kérdés
Gyermekvállalás előtt állok. Szeretnék fogadott orvost, aki bejön a szülésemhez. Tudja valaki, hogy a szegedi női klinikán Dr. Nógrády Miklós mennyiért vállal szülést? Van neki tarifája? Mennyit illik neki adni?

2016. júl. 25. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni, de én is nála szültem, csak akkor ügyeletes volt :) De tervben a második baba, és én is őt akarom felkérni, szóval ha megtudod engem is érdekel :)
2016. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50 körül hallottam
2016. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez fix összeg nála, vagy ki mennyit ad?
2016. aug. 1. 13:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam ő mondta az osszeget. Pontosan nem emlékszek vagy 50 V 60-at mondták.

Hozzá akarsz menni?

2016. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolkozom rajta. Vállalhat ő már önállóan szülést? Előre kell fizetni, vagy szülés után?
2016. aug. 2. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:
AMikor néztem a klinika honlapján az orvosokat, rezidensként volt fent, tehát nem szakvizsgazott. Nem tudom mit csinalhatnak önállóan és mit nem. A végén van mindig halapenz/tarifa adás. Aztán lehet, hogy épp akkor máshol lesz és nem is tud téged ellatni. Nem mindennapos,de megesik és marad az ügyeletes orvos
2016. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha kicsengetem neki a fix tarifáját akkor csak bejön, nem? Ezért gáz, hogy ennek nincs nyoma, fújhatom, ha aztán mégsem jön be.
2016. aug. 3. 15:43
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy Neked milyen tapasztalataid vannak vele? Ismered? Azt hallottam, hogy van, akivel elég lekezelő volt.
2016. aug. 4. 10:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bemegy minden választott orvos, csak akadnak esetek, hogy pont abban az időben más helyen is van pl müteni v mas is akkor szül, de ez mindenkinel megeshet. Vagy az a ciki, hogy januártól jársz hozzá és útközben kiderul hogy a szuleskor pont szabadságon van.

Én nem ismerem személyesen, az egyik ismerősöm járt hozzá

2016. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hallottam, hogy lekezelo lenne. lelkiismeretes. Körülbelül nemreg óta indulhatott neki úgy igazán a szakmanak. 5 év múlva biztos sok saját betege és maganrendelese is lesz.
2016. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!